Trwa ładowanie...
d36pypm
d36pypm

Jump Force

Najnowsze informacje
Wydana w 2019 roku bijatyka "Jump Force" wykorzystuje licencje znanych mang oraz anime Materiały prasowe

"Jump Force" to bijatyka japońskiego dewelopera Spike Chunsoft, która została wydana 15 lutego 2019 przez znane studio Bandai Namco. Gra trafiła na konsole PS4 i Xbox One, a także na PC.

Jump Force – informacje o grze

Stworzona przez studio Spike Chunsoft gra "Jump Force" jest klasyczną bijatyką, w której gracze toczą ze sobą pojedynki, wcielając się w potężnych bohaterów. W tym przypadku poza wykreowaną przez siebie postacią otrzymujemy dostęp do postaci ze znanych mang pokroju serii "Dragon Ball" czy "Naruto".

Gra bazuje na silniku Unreal Engine 4, który pozwala na wygenerowanie płynnych walk i widowiskowych efektów. Wydawcą "Jump Force" jest studio Bandai Namco Entertainment.

Jump Force – fabuła

W grze "Jump Force" dostępny jest tryb fabularny. W alternatywnej rzeczywistości do prawdziwego świata trafiają bohaterowie z uniwersum Shōnen Jump, w tym również antagoniści, którzy stają się zagrożeniem. Dlatego do walki staje drużyna Jump Force, której członkami są postaci takie jak Son Goku czy Naruto.

Jump Force – grywalni bohaterowie

W bijatyce "Jump Force" gracz może domyślnie wcielić się w 40 różnych postaci, które udostępnione zostały na licencjach znanych serii mang oraz anime. Oznacza to, że głosu udzielają im oryginalni lektorzy, którzy pracowali również nad serialami animowanymi. Dodatkowo wykorzystywane w grze techniki walki również będą odzwierciedlać te charakterystyczne dla materiałów źródłowych.

Grywalni bohaterowie "Jump Force" pochodzą z serii takich jak "Bleach" (m.in. Ichigo Kurosaki, Rukia Kuchiki), "Dragon Ball" (m.in. Son Goku, Vegeta, Trunks, Freezer), "My Hero Academia" (Izuku Midoriya), "Naruto" (m.in. Gaara, Naruto, Sasuke), "One Piece" (Monkey D. Luffy) czy "Hunter × Hunter" (Gon Freecss). Oczywiście dostęp do kolejnych wojowników otrzymamy, stopniowo ich odblokowując.

W produkcji pojawiają się też Light Yagami i Ryuk z "Death Note", jednak tymi postaciami gracz nie zagra.

Jump Force – rozgrywka

Zabawa podczas gry w "Jump Force" opiera się na pojedynkach między bohaterami. Gracz na początku wybiera trzech zawodników do swojej drużyny, a podczas starcia ma możliwość przełączania się między nimi. Pozostała dwójka udziela wsparcia walczącemu.

Jako że gra jest trójwymiarowa, można przemieszczać się po obszarze areny, atakując drużynę przeciwnika i wykorzystując różne techniki oraz ataki specjalne. W "Jump Force" nie obędzie się bez spektakularnych ataków ostatecznych, czyli charkterystycznego elementy bijatyk, którego celem jest wykończenia oponenta.

Poza trybem fabularnym dla jednego gracza starcia toczyć można w trybie multiplayer. Dostępne są rozgrywki sieciowe, ale też wspólna gra ze znajomymi przy komputerze czy konsoli.

Jump Force – twórcy

Studiem deweloperskim odpowiedzialnym za powstanie "Jump Force" jest japoński producent Spike Chunsoft. Wytwórnia Spike Chunsoft znana była do 2012 roku jako Chunsoft. Pod swoją pierwotną nazwą studio wydało m.in. "Dragon Quest" (1986) i kilka innych gier z tej serii. Po zmianach z 2012 roku deweloperzy z Spike Chunsoft wyprodukowali też "One Piece: Burning Blood", "Pokémon Super Mystery Dungeon" czy "Danganronpa V3: Killing Harmony".

Wydawca gry "Jump Force" to Bandai Namco Entertainment, jeden z japońskich gigantów branży gier wideo. Firma znana jest dzięki innym grom z gatunku bijatyk, takim jak serie Soulcalibur i Tekken. Studio wydało wiele mocnych tytułów gier, a na długiej liście znalazły się gry takie jak "Divinity: Original Sin II", "Project CARS", "Little Nightmares" czy "Dark Souls III".

Jump Force
Wydawca

Bandai Namco Entertainment

Dystrybutor

Cenega S.A.

Kategoria wiekowa

PEGI 12

Data premiery (Świat)

15.02.2019

Data premiery (Polska)

15.02.2019

Tryby gry

singleplayer, multiplayer

Platformy

PC, PS4, Xbox One

Wymagania sprzętowe PC

Minimalne wymagania sprzętowe gry :

  • system: Windows 7/8/10 (wymagana wersja 64-bit)
  • procesor: Intel Core i5-2300, 2.80 GHz / AMD A10-7850K, 3.70 GHz
  • pamięć: 4 GB RAM
  • karta graficzna: GeForce GTX 660 Ti 3 GB / Radeon HD 7950 3 GB
  • wolne miejsce na dysku: 17 GB
Oficjalna strona www

bandainamcoent.com/games/jump-force

d36pypm
d36pypm
d36pypm
Więcej tematów
d36pypm