Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Zima w Rail Nation: mini-gry, specjalne pakiety i wspaniałe wydarzenia

Wreszcie nastał świąteczny czas, a pociągi w Rail Nation są wypakowane po brzegi smacznymi smakołykami dla wszystkich graczy.

Share
Zima w Rail Nation: mini-gry, specjalne pakiety i wspaniałe wydarzenia
Źródło: materiały partnera
d1tqsl6

Weź kilka ciasteczek, usiądź wygodnie i sprawdź, co przygotowaliśmy w Rail Nation. Oprócz corocznego kalendarza adwentowego z fantastycznymi nagrodami, Rail Nation ma w tym roku wiele innych wydarzeń, aby uczynić ten zimowy czas cudownym dla wszystkich graczy.

Wydarzenie Zimowe powraca

Popularna zimowa mini-gra rozpoczyna się 10 grudnia! Przez całe osiem dni uczestnicz w nowych wyzwaniach, wykonuj zadania i zbieraj wspaniałe nagrody. Nowy budynek na stacji kolejowej, nowe zasoby i nowa waluta czekają na odkrycie.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Nowe pakiety zimowe

Szukasz konkretów? Sprawdź nasze trzy ekskluzywne pakiety zimowe. Czekają w nich bonusy takie jak Złoto, diamenty, zimowe monety i zasoby wydarzenia.

d1tqsl6

Platform X: Working Class Heroes – ROUNDA 2

Wszystkie światy w nowym scenariuszu wydarzenia Platform X zostaną uruchomione ponownie między 16 a 19 grudnia. Teraz, gdy zakończyła się znakomicie przyjęta pierwsza runda, każdy gracz ma szansę rozpocząć wydarzenie od początku. Tylko na Platformie X możesz cieszyć się zmodyfikowana grupą funkcji gry z prestiżem za dostawy czy nowym obliczeniem konsumpcji miasta.

d1tqsl6

Podziel się opinią

Share
d1tqsl6
d1tqsl6
Więcej tematów