Trwa ładowanie...
dnvhano
dnvhano

Yoshi's New Island

Najnowsze informacje
Yoshi's New Island to gra platformowa na Nintendo 3DS, wywodząca się z universum Mario Bros wikimedia Commons

Yoshi's New Island to gra platformowa z milusińskim bohaterem ze świata Mario Bros w roli głównej. Rozgrywka polega na tym, aby sympatycznym zielonym smokiem, przenieść w bezpieczne miejsce Mario, będącego jeszcze berbeciem. Jak na platformówkę przystało, wykonanie zadania utrudniać nam będą nieprzyjacielsko nastawione stwory oraz liczne pułapki. Grę wyprodukowało japońskie studio Arzest. Jest to trzecia z kolei odsłona przygód pociesznego smoka, zaś sama gra Yoshi's New Island została wydana jedynie na platformę Nintendo 3DS jako produkt na wyłączność.

Yoshi's New Island - fabuła gry

Tak jak w poprzednich odsłonach serii (a były to: Super Mario World 2: Yoshi's Island oraz Yoshi's Island), fabuła Yoshi's New Island kręci się wokół opieki nad bobasem Mario. Tytułowy, przemiły dinozaur wypełnia misję, polegającą na eskortowaniu na swym grzbiecie malucha, pokonując przy tym przeszkody, pułapki oraz wrogo nastawione stworzenia.

Yoshi's New Island - mechanika gry

Rozgrywka w Yoshi's New Island jest charakterystyczna dla gier platformowych, tak więc będziemy skakać po przeróżnych platformach, korzystać z mechanizmów znanych wszystkim graczom z gier o Mario (karuzele, windy, ruchome stopnie), unikać licznych niebezpieczeństw, jak i też kolekcjonować złote monety oraz przeróżne przedmioty, ulepszające naszego smoka. W przechodzeniu kolejnych etapów, pomogą nam wyjątkowe zdolności Yoshiego, a są to np.: połykanie wroga, w następstwie którego zyskamy, gotowy do użycia, jajowaty pocisk.

Yoshi's New Island - technika gry

Sterowanie w Yoshi's New Island zostało oparte o możliwości konsoli Nintendo 3DS. Głównym bohaterem sterujemy na górnym ekranie, zaś na dole wyświetlane są informacje dotyczące zebranych monet i odnalezionych przedmiotów. Podczas kilku epizodów w grze, gracz będzie miał możliwość skorzystania np.: z wbudowanego w konsolę akcelerometra.

Yoshi's New Island - oprawa wizualna gry

Yoshi's New Island, praktycznie jak wszystkie gry z uniwersum Mario Bros, odznacza się bogatą w przeróżne kolory oprawą wizualną. Duża część elementów graficznych w świecie Yoshi przypomina ręczne rysunki. Idealnym dopełnienieniem dynamicznej rozgrywki jest, towarzysząca nam podczas zabawy, ścieżka dźwiękowa, z żywiołową i skoczną muzyką.

Yoshi's New Island
Wydawca

Nintendo

Dystrybutor

Nintendo

Kategoria wiekowa

od 3 roku życia

Data premiery (Świat)

14.03.2014

Tryby gry

single player / multi player

Platformy

Nintendo 3DS

Oficjalna strona www

http://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-3DS/Yoshi-s-New-Island-766852.html

dnvhano
dnvhano
dnvhano
Więcej tematów
dnvhano