Trwa ładowanie...
dqgls6i
Informacja prasowa

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o gamedevie, ale baliście się zapytać. „Tworzyć gry” Patryka Polewiaka już w księgarniach

Uwielbiasz grać, ale samo granie to dla ciebie za mało i chciałbyś sam tworzyć wirtualne światy? Rozważasz karierę w branży gier wideo, jednak nie wiesz, od czego zacząć? Sięgnij po „Tworzyć gry” Patryka Polewiaka.
Podziel się
„Tworzyć gry” Patryka Polewiaka
„Tworzyć gry” Patryka Polewiaka (Materiały prasowe)
dqgls6i

Prężnie rozwijająca się branża gier przyciąga tysiące kreatywnych osób. Jest ona jednak stosunkowo młoda, a co za tym idzie, nieco tajemnicza. Stawiając pierwsze kroki na rynku pracy, warto rozeznać się w panujących na nim zasadach, by zdobyć wymarzone stanowisko. Nie zapominajmy, że niezbędne będą także odpowiednie umiejętności. Czego warto się nauczyć, by zostać grafikiem 3D? A czego, by zdobyć posadę level designera? Z pomocą przychodzi Patryk Polewiak.

Od hobbystycznie realizowanych niekomercyjnych projektów, przez współpracę między innymi z Bloober Team i One More Level, po stworzenie studia Polyslash (odpowiedzialnej np. za ciepło przyjętą przez graczy i krytyków grę „We. The Revolution”) – w ciągu niemal dekady Patryk dogłębnie poznał tajniki gamedevu, którymi chętnie dzieli się podczas wykładów na konferencjach oraz w stworzonym przez siebie youtubowym kanale „Granatomia”.

dqgls6i

Zgromadzoną wiedzę Patryk Polewiak postanowił usystematyzować w książce „Tworzyć gry”. Do współpracy zaprosił kilkudziesięciu specjalistów z branży – grafików, programistów, scenarzystów, twórców studiów czy business developerów, którzy nie tylko podpowiadają, jak zdobyć wymarzoną pracę, ale też komentują negatywne zjawiska, np. crunch.

Obejrzyj krótki wywiad z autorem:
https://youtu.be/_NA5qKh1asw

Począwszy od zalet i wad branży, przez pierwsze kroki i wybór specjalizacji, szukanie pracy, tworzenievportfolio, aplikowanie i rozmowy kwalifikacyjne, na branżowych anegdotach skończywszy – „Tworzyć gry” to potężna dawka wiedzy przekazana w lekki i przyjemny sposób, z solidną dawką motywacji.

Książka ukazuje się nakładem Wydawnictwa Insignis.

Książkę można kupić: http://bit.ly/tworzyc-gry

dqgls6i

Podziel się opinią

Share
dqgls6i
dqgls6i
Więcej tematów