Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Wszyscy na pokład! Tylko teraz rozpocznij przygodę w World of Warships z bonusem!

Zapraszamy was na pokład statków w World of Warships, darmowej grze multiplayer, w której możecie zmierzyć się z przeciwnikami na wielu morskich polach walki, poprowadzić zarówno szybkie niszczyciele, szybkostrzelne krążowniki, pancerniki o potężnej sile ognia jak i doskonale wyposażone lotniskowce.

Share
Wszyscy na pokład! Tylko teraz rozpocznij przygodę w World of Warships z bonusem!
Źródło: materiały partnera
dxg9ob9

Tylko teraz możecie zacząć swoją przygodę ze specjalnym bonusem startowym. Wpisując kod BOOM przy rejestracji otrzymacie:

  • amerykański krążownik St. Louis (III Tier)
  • niemiecki krążownik Emden (III Tier)
  • 7 dni konta premium
  • 200 dublonów
  • 20 kamuflaży „nieustający ogień”
  • 2 500 000 kredytów
materiały partnera
Źródło: materiały partnera
dxg9ob9

Pamiętaj, aby przy rejestracji podać kod: BOOM, to pozwoli na dodanie nagród do twojego konta.

Do zobaczenia na wodach World of Warships!

World of Warships to darmowa gra MMO (zawierająca mikropłatności), w której gracz wciela się w admirała statku i kieruje okrętem wojennym. Wygląd zewnętrzny jednostek pływających, jak również ich parametry techniczne, wiernie odwzorowano na kilkudziesięciu dostępnych modelach okrętów bojowych z XX wieku. Gra łączy ze sobą elementy zręcznościowe z symulatorem dowodzenia statku bitewnego. World of Warships pochodzi ze stajni Wargaming.net, odpowiedzialnej za takie tytuły, jak: World of Tanks czy World of Warplanes (warto wspomnieć, że wszystkie trzy tytuły posiadają wspólną wirtualną walutę).

World of Warships - fabuła

World of Warships to gra internetowa, więc nie posiada odgórnego scenariusza oraz warstwy fabularnej. Rozgrywka polega na toczeniu bitew morskich z innymi grającymi. Twórcy nie skonkretyzowali okresu historycznego w którym gra by się odbywała. Modele okrętów dostępnych w grze pochodzą z lat 1900-1950, z naciskiem na okres II Wojny Światowej.

Statki, którymi będziemy mogli pokierować pochodzą z marynarek wojennych następujących państw: USA, Japonia, ZSRR, Niemcy, Wielka Brytania. W grze World of Warships istnieje dowolność co do wyboru okrętu – w tej samej drużynie mogą znajdować się statki państw krajów, które historycznie prowadziły ze sobą wojnę.

dxg9ob9

World of Warships - mechanika

Kwintesencją rozgrywki w World of Warships są bitwy morskie, prowadzone pomiędzy dwiema drużynami graczy – każdy odpowiada z jeden okręt. Statki wojenne sklasyfikowano do czterech następujących klas: niszczycieli, pancerników, krążowników i lotniskowców – oczywiście każda klasa posiada mocne i słabe strony. Sama rozgrywka wymaga od gracza zręczności oraz umiejętnego zarządzania statkiem.

Podstawowe statystki modeli, takie jak siła ognia czy szybkość, odpowiadają, w przybliżeniu, prawdziwym możliwościom realnych jednostek. Jednak wyjątkowa sztuka, jaką jest sterowanie ogromnym stalowym okrętem po akwenie, została, ze względu na zachowanie dynamizmu w grze, całkowicie uproszczona, a jej opanowanie nie sprawia żadnych trudności. W World of Warships postawiono nacisk na zorganizowaną współpracę w drużynie, zaś samotni gracze nie wiele tu ugrają.

Każdy z graczy może być posiadaczem wielu statków, zaś pomiędzy bitwami możemy ulepszać nasze jednostki, jak i odblokowywać nowe jednostki (każda klasa okrętu posiada swoje drzewko rozwoju). Ponadto, każdy statek w World of Warships ma kapitana na wirtualnym pokładzie, który również posiada swoje drzewko rozwoju, znacząco wpływające na zachowanie statku.

World of Warships - tryby gry

W World of Warships możemy rywalizować w kilku oddzielnych trybach PvP albo możemy połączyć siły z innymi graczami i stoczyć bitwę morską w trybie kooperacji, przeciwko flocie sterowanej przez sztuczną inteligencję. Dla szczurów lądowych dobrą opcją są misje treningowe w World of Warships, dzięki którym nabierzemy umiejętności, aby potem wzbudzać postrach wśród przeciwników na wirtualnych morzach i oceanach.

dxg9ob9

Podziel się opinią

Share
dxg9ob9
dxg9ob9
Więcej tematów