Trwa ładowanie...
dqgls6i
Artykuł sponsorowany

Wszyscy na pokład! Tylko teraz rozpocznij przygodę w World of Warships z bonusem!

Zapraszamy was na pokład statków w World of Warships, darmowej grze multiplayer, w której możecie zmierzyć się z przeciwnikami na wielu morskich polach walki, poprowadzić zarówno szybkie niszczyciele, szybkostrzelne krążowniki, pancerniki o potężnej sile ognia jak i doskonale wyposażone lotniskowce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
World of Warships
World of Warships (materiały partnera)
dqgls6i

Tylko teraz możecie zacząć swoją przygodę ze specjalnym bonusem startowym. Wpisując kod BOOM przy rejestracji otrzymacie:

  • amerykański krążownik St. Louis (III Tier)
  • niemiecki krążownik Emden (III Tier)
  • 7 dni konta premium
  • 200 dublonów
  • 20 kamuflaży „nieustający ogień”
  • 2 500 000 kredytów
  materiały partnera
(materiały partnera)

Rejestracji można dokonać poprzez strony:

dqgls6i

- https://www.dobregry.pl/worldofwarships
- https://centralagier.wp.pl/World-of-Warships/graj

Pamiętaj, aby przy rejestracji podać kod: BOOM, to pozwoli na dodanie nagród do twojego konta.

Do zobaczenia na wodach World of Warships!

World of Warships to darmowa gra MMO (zawierająca mikropłatności), w której gracz wciela się w admirała statku i kieruje okrętem wojennym. Wygląd zewnętrzny jednostek pływających, jak również ich parametry techniczne, wiernie odwzorowano na kilkudziesięciu dostępnych modelach okrętów bojowych z XX wieku. Gra łączy ze sobą elementy zręcznościowe z symulatorem dowodzenia statku bitewnego. World of Warships pochodzi ze stajni Wargaming.net, odpowiedzialnej za takie tytuły, jak: World of Tanks czy World of Warplanes (warto wspomnieć, że wszystkie trzy tytuły posiadają wspólną wirtualną walutę).

dqgls6i

World of Warships - fabuła

World of Warships to gra internetowa, więc nie posiada odgórnego scenariusza oraz warstwy fabularnej. Rozgrywka polega na toczeniu bitew morskich z innymi grającymi. Twórcy nie skonkretyzowali okresu historycznego w którym gra by się odbywała. Modele okrętów dostępnych w grze pochodzą z lat 1900-1950, z naciskiem na okres II Wojny Światowej.

Statki, którymi będziemy mogli pokierować pochodzą z marynarek wojennych następujących państw: USA, Japonia, ZSRR, Niemcy, Wielka Brytania. W grze World of Warships istnieje dowolność co do wyboru okrętu – w tej samej drużynie mogą znajdować się statki państw krajów, które historycznie prowadziły ze sobą wojnę.

World of Warships - mechanika

Kwintesencją rozgrywki w World of Warships są bitwy morskie, prowadzone pomiędzy dwiema drużynami graczy – każdy odpowiada z jeden okręt. Statki wojenne sklasyfikowano do czterech następujących klas: niszczycieli, pancerników, krążowników i lotniskowców – oczywiście każda klasa posiada mocne i słabe strony. Sama rozgrywka wymaga od gracza zręczności oraz umiejętnego zarządzania statkiem.

dqgls6i

Podstawowe statystki modeli, takie jak siła ognia czy szybkość, odpowiadają, w przybliżeniu, prawdziwym możliwościom realnych jednostek. Jednak wyjątkowa sztuka, jaką jest sterowanie ogromnym stalowym okrętem po akwenie, została, ze względu na zachowanie dynamizmu w grze, całkowicie uproszczona, a jej opanowanie nie sprawia żadnych trudności. W World of Warships postawiono nacisk na zorganizowaną współpracę w drużynie, zaś samotni gracze nie wiele tu ugrają.

Każdy z graczy może być posiadaczem wielu statków, zaś pomiędzy bitwami możemy ulepszać nasze jednostki, jak i odblokowywać nowe jednostki (każda klasa okrętu posiada swoje drzewko rozwoju). Ponadto, każdy statek w World of Warships ma kapitana na wirtualnym pokładzie, który również posiada swoje drzewko rozwoju, znacząco wpływające na zachowanie statku.

World of Warships - tryby gry

W World of Warships możemy rywalizować w kilku oddzielnych trybach PvP albo możemy połączyć siły z innymi graczami i stoczyć bitwę morską w trybie kooperacji, przeciwko flocie sterowanej przez sztuczną inteligencję. Dla szczurów lądowych dobrą opcją są misje treningowe w World of Warships, dzięki którym nabierzemy umiejętności, aby potem wzbudzać postrach wśród przeciwników na wirtualnych morzach i oceanach.

dqgls6i

Podziel się opinią

Share
dqgls6i
dqgls6i
Więcej tematów