Qaqwqwrqw

World of Warships Blitz świętuje pierwszy rok na mobilnych morzach i oceanach

Dokładnie rok temu World of Warships Blitz wyszło z portu na głębokie wody mobilnej rozgrywki. Dzisiaj, zaliczając wynik ponad 11 000 000 pobrań i 73 000 000+ bitew (ponad 200 000 dziennie!), Wargaming Mobile rozpoczyna świętowanie. Zaczynając od dziś aż do 25 stycznia gracze mogą wziąć udział w codziennych aktywnościach i mogą zdobywać nowy urodzinowy prezent co 12 godzin!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
World of Warships Blitz: Urodzinowe aktywności i prezenty dla graczy!
World of Warships Blitz: Urodzinowe aktywności i prezenty dla graczy! (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

- Od premiery World of WarshipsBlitz przeszło długą drogę i jest coraz lepsze. Przez ten czas uruchomiliśmy ligę dla graczy, dodaliśmy 5 nowych nacji z ponad 50 nowymi okrętami. Teraz gracze mogą wybierać z floty ponad 140 okrętów w stosunku do około 90 na starcie w zeszłym roku - mówi Nad Adjir, World of Warships Blitz Senior Product Manager.

Obok codziennych pudełek z prezentami, gracze mogą kolekcjonować urodzinowe żetony walcząc i wykonując misje. Żetony będzie można wydać w urodzinowym sklepie na m.in: okręty Tirpitz, West Virginia, Anshan, Leningrad, Mogami i De Grasse. Podczas weekendu urodzinowego (18-21.01) gracze mogą liczyć na powitalne mnożniki zdobywanego doświadczenia i srebra. Ponadto, przez cały tydzień urodzin można spodziewać się interesujących ofert i zestawów w sklepie. World of Warships Blitz jest dostępne do pobrania w App Store (https://itunes.apple.com/us/app/world-of-warships-blitz/id1205558961?mt=8) i Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=net.wargaming.wows.blitz&hl=en)

Qaqwqwrqw

Interesujesz się technologiami? Opowiedz nam o tym!

Polub WP Gry
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw