Trwa ładowanie...
dh4snow

Valorant już wkrótce. Riot podaje szczegóły, jak zdobyć dostęp do zamkniętej bety

Już za kilka dni gracze będą mogli przetestować długo oczekiwaną strzelankę od Riot Games - "Valorant". Zamknięta beta dostępna będzie od 7 kwietnia 2020, o ile będziecie wśród szczęśliwców, którym uda się zdobyć dostęp.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beta Valorant dostępna już od 7 kwietnia
Beta Valorant dostępna już od 7 kwietnia (Materiały prasowe)
dh4snow

Twórcy "League of Legends" przygotowują dla fanów kolejny hit. Taką w każdym razie mamy nadzieję, biorąc pod uwagę ich wcześniejsze produkcje. A przekonać się będziemy mogli o tym już wkrótce.

Riot Games ogłosił, że pierwsze zamknięte beta testy "Valorant" zostaną uruchomione już 7 kwietnia dla wybranych regionów, w tym także dla Polski. Co zrobić, aby zdobyć dostęp do bety?

  • Zarejestruj konto Riot (stwórz konto Riot tutaj)
  • Połącz swoje konto Riot z kontem na Twitchu (tutaj możesz założyć konto na Twitchu).
  • Kiedy zamknięta beta ruszy w twoim regionie (w tej chwili w Europie oraz Ameryce Północnej), oglądaj konkretne streamy z "Valorant" wyszczególnione na Twitchu, by mieć szansę na udział w zamkniętej becie.

Szczegóły akcji znajdziecie na stronie gry: www.playvalorant.com.

dh4snow

Co to jest "Valorant"?

"Valorant" to tworzona przez Riot Games oparta na różnorodnych postaciach taktyczna strzelanka 5 na 5 na PC. Jej premierę w większości regionów świata zapowiedziano na lato 2020. Twórcy zapewniają, że będzie to gra sieciowa z doskonale odwzorowanym strzelaniem, różnorodnym arsenałem, agentami o unikatowych umiejętnościach i z mapami stworzonymi z myślą o rywalizacji. Gra będzie dostępna za darmo.

Beta "Valorant" miała początkowo być dostępna na całym świecie, ale Riot Games tłumaczy, że z powodu pandemii COVID-19 musiał nieco ograniczyć działania. 7 kwietnia będą mogli zagrać gracze z Kanady, Europy, Rosji, Turcji i Stanów Zjednoczonych. Inni niestety muszą jeszcze poczekać.

dh4snow

Podziel się opinią

Share
dh4snow
dh4snow
Więcej tematów