Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Urządzamy pokój dla gracza - czego nie może w nim zabraknąć?

Pokój gracza to miejsce ze wszech miar szczególne. Znajdują się tam dość często nietypowe rodzaje mebli i wyposażenia, które budują specyficzny klimat danego wnętrza i nawiązują bezpośrednio do tego hobby. Czego nie powinno tam zabraknąć? Podpowiadamy.

Share
Pokój dla gracza - czego nie może w nim zabraknąć? Pokój dla gracza - czego nie może w nim zabraknąć? Źródło: materiały partnera
d3ugeg1

Fotel gamingowy

Przy projektowaniu pokoju dla gracza należy zawsze w pierwszej kolejności brać pod uwagę komfort. Gracz spędza czas co najmniej kilka godzin w takim miejscu, więc musi czuć wygodę niezależnie od upływającego czasu. Dlatego też przy zakupie fotela należy koniecznie sprawdzić to jakie uczucia towarzyszą dłuższemu wypoczynkowi oraz czy można go z łatwością dopasować do własnych potrzeb pod różnymi względami. Mowa tutaj na przykład o regulowanym zagłówku oraz zmianie wysokości.

Fotel gamingowy to produkt, który powinien wyróżniać się specyficzną kolorystyką dopasowaną do pozostałych elementów naszego wnętrza. Producenci wychodzą naprzeciw tym potrzebom oferując je w bardzo różnorodnych barwach wraz z ciekawymi nadrukami, więc z łatwością można znaleźć coś co wpasuje się w każdy pokój gracza.

Biurko gamingowe

Biurko dla gracza nie jest typowym meblem. W ofercie sklepów można znaleźć produkty, które wyglądają bardzo futurystycznie i przypominają swoim wyglądem element statku kosmicznego w formie konsoli sterującej. Jak łatwo się domyśleć, pasuje generalnie do dużych pomieszczeń, gdzie ustawiony w centralnej części pokoju wzbudza swoim wyglądem nieskrywany zachwyt wśród gości.

d3ugeg1

Są też nieco bardziej stonowane propozycje, które łatwiej dopasować do pozostałych elementów wyposażenia wnętrza. W takim przypadku będzie to po prostu biurko na czterech nogach. Daje ogrom przestrzeni pod spodem i wyposażone jest w wygodne dodatki specjalne zaprojektowane do potrzeb graczy. Na przykład miejsce na kubek z napojem, ukryte schowki lub maskownice kabli.

Półki i regały do pokoju gracza

W pokoju gamingowym klasyczne drewniane półki stojące są nieczęstym widokiem. Zamiast tego stosuje się półki wiszące dopasowane kolorystycznie do pozostałych elementów wyposażenia. Aby podkreślić ich futurystyczny wygląd dodaje się delikatne podświetlenie oraz stosuje się specyficzny połysk lub wzór karbonu stosowany na maskach szybkich samochodów.

Ciekawą propozycją, której nie powinno zabraknąć w takim miejscu są też regały. Najlepiej pasują te w ciemnej barwie, w metalowej konstrukcji nawiązującej do stylistyki świata gier. W takim przypadku liczy się przede wszystkim prezencja. Na półkach układa się figurki nawiązujące do ulubionych postaci z gier.

Artykuł sponsorowany
d3ugeg1
d3ugeg1
d3ugeg1
Więcej tematów