Trwa ładowanie...
d1ytgig
Tworzyć gry
Informacja prasowa

"Tworzyć gry” – pierwsza w Polsce książka o pracy w branży gier w księgarniach już 28 października

Wydana nakładem Wydawnictwa Insignis książka "Tworzyć gry” Patryka Polewiaka to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chciałby zacząć przygodę z gamedevem.
Podziel się
"Tworzyć gry”
"Tworzyć gry” (Materiały prasowe)
d1ytgig

Patryk Polewiak jest menedżerem, producentem i projektantem gier wideo z niemal dekadą doświadczenia. Współpracował między innymi z Bloober Team i One More Level. Jako współzałożyciel studia Polyslash ma na swoim koncie produkcję ciepło przyjętej przez graczy i krytyków gry "We. The Revolution”. Był wykładowcą na dziesiątkach konferencji: Digital Dragons, Krajowej Konferencji Wytwarzania Gier, Women in Technology oraz wielu innych. Założył również fundację SkillDev wspierającą młodych twórców oraz oferującą im wsparcie merytoryczne. Patryk jest także twórcą kanału na YouTubie "Granatomia”.

Zamów książkę w najlepszej cenie w przedsprzedaży już teraz!
http://bit.ly/tworzy-gry

W "Tworzyć gry” Patryk oraz inni przedstawiciele branży – graficy, programiści, scenarzyści, twórcy studiów, a także specjaliści od marketingu i business developerzy – dzielą się wiedzą gromadzoną przez lata pracy w branży i komentują negatywne zjawiska, np. crunch. Od zalet i wad branży, przez pierwsze kroki i wybór specjalizacji, szukanie pracy, tworzenie portfolio, aplikowanie i rozmowy kwalifikacyjne, po branżowe anegdoty – "Tworzyć gry” to potężna dawka wiedzy przekazana w lekki i przyjemny sposób, z solidną dawką motywacji.

d1ytgig

Podziel się opinią

Share
d1ytgig
d1ytgig
Więcej tematów