Trwa ładowanie...
d12doxl
Tworzyć gry
Informacja prasowa

"Tworzyć gry” – pierwsza w Polsce książka o pracy w branży gier w księgarniach już 28 października

Wydana nakładem Wydawnictwa Insignis książka "Tworzyć gry” Patryka Polewiaka to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chciałby zacząć przygodę z gamedevem.
Share
"Tworzyć gry”
"Tworzyć gry”Źródło: Materiały prasowe
d12doxl

Patryk Polewiak jest menedżerem, producentem i projektantem gier wideo z niemal dekadą doświadczenia. Współpracował między innymi z Bloober Team i One More Level. Jako współzałożyciel studia Polyslash ma na swoim koncie produkcję ciepło przyjętej przez graczy i krytyków gry "We. The Revolution”. Był wykładowcą na dziesiątkach konferencji: Digital Dragons, Krajowej Konferencji Wytwarzania Gier, Women in Technology oraz wielu innych. Założył również fundację SkillDev wspierającą młodych twórców oraz oferującą im wsparcie merytoryczne. Patryk jest także twórcą kanału na YouTubie "Granatomia”.

Zamów książkę w najlepszej cenie w przedsprzedaży już teraz!
http://bit.ly/tworzy-gry

W "Tworzyć gry” Patryk oraz inni przedstawiciele branży – graficy, programiści, scenarzyści, twórcy studiów, a także specjaliści od marketingu i business developerzy – dzielą się wiedzą gromadzoną przez lata pracy w branży i komentują negatywne zjawiska, np. crunch. Od zalet i wad branży, przez pierwsze kroki i wybór specjalizacji, szukanie pracy, tworzenie portfolio, aplikowanie i rozmowy kwalifikacyjne, po branżowe anegdoty – "Tworzyć gry” to potężna dawka wiedzy przekazana w lekki i przyjemny sposób, z solidną dawką motywacji.

d12doxl

Podziel się opinią

Share
d12doxl
d12doxl
Więcej tematów