Trwa ładowanie...
d3feap5

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Najnowsze informacje
wikimedia Commons
Źródło: wikimedia Commons

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands to już kolejna gra z serii zapoczątkowanej w 2001 roku. Tytuł gry nawiązuje do twórczości najpoczytniejszego autora książek sensacyjnych - Toma Clancy. Tym razem fabuła przeniesie nas do dalekiej Boliwii, gdzie zmierza elitarnych oddział jankeskich żołnierzy, aby rozbić niebezpieczny kartel narkotykowy. W Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, w przeciwieństwie do poprzednich części serii, rozgrywka toczy się w rozległym, otwartym świecie, który przemierzamy krocząc po ziemi, latając w powietrzu lub płynąc łodzią.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - fabuła

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands to strzelanka z otwartym światem, w której uczestniczymy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Akcja gry ma miejsce na terenie Boliwii, gdzie wszechwładny meksykański kartel narkotykowy (Santa Blanca) wzbudza powszechny strach ludności, terroryzuje okolicę i odznacza się wyjątkową brutalnością.

Na terytorium zarządzanym przez kartel przybywa oddział specjalny żołnierzy, którego zadaniem jest unicestwienie zbrodniczej organizacji. Aby zniszczyć tę hydrę, gracz będzie musiał wyśledzić i zlikwidować kluczowe osoby przestępczej siatki oraz sabotować nieczyste interesy.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - mechanika

Gra odeszła od schematu poprzednich odsłon serii Tom Clancy, w których scenariusz gry prowadził nas za rękę, wyznaczając nam kolejne misje. W Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands mamy do dyspozycji ogromny świat, który przemierzamy drogą lądową, wodną i powietrzną, mając do dyspozycji całą gamę maszyn – motocykli, samochodów, łodzi i helikopterów. Taki typ rozgrywki powinien od razu nasunąć skojarzenia z grami z serii Far Cry lub Just Cause, z których, jak się wydaje, autorzy Wildlands brali przykład.

W Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands możemy grać w trybie pojedynczym lub w kooperacji (maksimum cztery osoby). Akcja gry umożliwia dowolność przy wyborze kolejnych misji, zaś fabuła, niezależnie od naszych wyborów, będzie szła naprzód. Pozwala to łączyć się w grupy w dowolnym czasie, z każdym graczem będącym online, niezależnie od postępów w historii w trybie singleplayer.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - grafika

Jeśli chodzi o oprawę graficzną, Ghost Recon: Wildlands odznacza się wysokim poziomem wykonania. Podczas rozgrywki wędrujemy przez różnorodne scenerie, odzwierciedlające prawdziwy krajobraz Boliwii, a będą to ośnieżone szczyty gór, pustynie, małe wioski ukryte w gęstwinach dżungli.

d3feap5
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
Wydawca

Ubisoft

Dystrybutor

Ubisoft GmbH

Kategoria wiekowa

powyżej 18 roku życia

Data premiery (Świat)

07.03.2017

Data premiery (Polska)

07.03.2017

Tryby gry

single player / multi player

Platformy

PC, PS4, XONE

Wymagania sprzętowe PC

Minimalne wymagania Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands:

 • Intel Core i5-2400S 2.5 GHz/AMD FX-4350 4 GHz,
 • 6 GB RAM,
 • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon R7 260X lub lepsza,
 • 50 GB HDD,
 • Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit.

  Zalecane wymagania Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands:

 • Intel Core i5-2400S 2.5 GHz/AMD FX-4350 4 GHz,
 • 6 GB RAM,
 • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon R7 260X lub lepsza,
 • 50 GB HDD,
 • Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit.
Oficjalna strona www

https://ghost-recon.ubisoft.com/wildlands/en-gb/home/index.aspx

d3feap5
d3feap5
d3feap5
Więcej tematów
d3feap5