WP
WP

Threes! - Najnowsze informacje

Threes! to niezwykle popularna gra logiczna, na bazie której powstało kilkadziesiąt klonów wikimedia Commons
Podziel się

Na rynku gier komputerowych wracają do łask gry logiczne, a to dzięki coraz większej popularności mobilnych urządzeń. Gry rodzaju Threes! nie zajmują dużo pamięci, mają niskie wymagania sprzętowe oraz można w nie grać praktycznie wszędzie, czy to w kolejce do lekarza, czy w autobusie, jadąc do pracy. Threes! to gra logiczna, która cieszy się dużym zainteresowaniem graczy (niespełna miesiąc po premierze do sieci trafiło około 25 darmowych klonów tej gry).

WP

Threes! - zasady gry

Podstawowe zasady Threes! są bardzo proste. Na planszy, w obrębie kwadratu mierzącego 4 na 4 pola, znajdują się karty z losowymi liczbami. Zadaniem gracza jest łączenie w pary kwadracików o tych samych wartościach liczbowych, lecz najpierw trzeba dodać cyfry 1 i 2, aby uzyskać 3. Uzyskaną cyfrę 3 scalamy z następną 3, suma wynosi 6. Tę wartość musimy połączyć z kolejną 6 i wtedy uzyskujemy 12, itd.

Idąc tą drogą, gracz musi tworzyć liczby o jak największych wartościach,co wpływa na uzyskanie największej ilości punktów. Nasze wyniki zapisywane są w rankingach Threes!, zachęcając do podejmowania coraz to nowych prób pobicia rekordu.

Threes! - koniec rozgrywki

Zabawa z czasem zaczyna się coraz bardziej komplikować. Wraz z postępem w Threes! każdy ruch musi być coraz lepiej przemyślany. Gdy przesuwamy jedną liczbę, pozostałe elementy na planszy również zostaną poruszone, a ponadto wypadnie nam kolejna karta z dowolną liczbą, której wartość jesteśmy w stanie przewidzieć, dzięki kolorom widniejącym nad planszą. Rozgrywka Threes! kończy się, gdy nie możemy już połączyć ze sobą żadnych liczb.

WP

Gra Threes! nie jest przeznaczona tylko dla umysłów matematycznych. Może być idealnym umilaczem czasu dla każdego, m.in. dzięki przyjemnej muzyce w tle.

Threes! - Informacje podstawowe
Wydawca

Sirvo LLC

Dystrybutor

App Store

Kategoria wiekowa

bez ograniczeń wiekowych

Data premiery (Świat)

06.02.2014

Data premiery (Polska)

06.02.2014

Tryby gry

single player

Platformy

XONE, iOS, AND

Oficjalna strona www

http://asherv.com/threes/

WP
WP