WP
WP

The Outer Worlds - Najnowsze informacje

The Outer Worlds to pierwszoosobowa strzelanka outerworlds.obsidian.net
Podziel się

The Outer Worlds to jednoosobowa gra science fiction, w której gracz staje się liderem kosmicznej wyprawy na ziemską kolonię. Tylko od niego zależy, czy decyzje postaci będą szlachetne, czy wyrachowane.

WP

The Outer Worlds – produkcja

The Outer Worlds to produkcja, za która stoją Obsidian Entertainment (Microsoft) i Private Division. Gra jest pierwszoosobowym RPG z science fiction. The Outer Worlds na rynek wejdzie w 2019 r. Wypowiadane kwestie będą w języku angielskim, ale dostępne będą polskie napisy. Nie zabraknie też polskiego interfejsu. W zależności od decyzji gracza cała rozgrywka ma zająć od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin.

The Outer Worlds – fabuła

Gracz wciela się w pasażera budzącego się z hibernacji w trakcie kosmicznej wyprawy na Halcyon, ziemską kolonię, znajdującą się na krańcu galaktyki. Miejsce to rządzone jest przez korporację, która ma wpływ prawie na wszystko. Nie trafia tam jednak. Zamiast tego odkrywa spisek, którego celem jest Halcyon.

Bohater The Outer Worlds będzie musiał zdecydować, czy ochroni kolonię, czy poprowadzi do jej zniszczenia. Na jego drodze stawać będą przedstawiciele walczących o władzę frakcji. Wybory gracza mają wpływ na dalszy rozwój historii i jej zakończenie. W kolejnych rozgrywkach sprawdzać można inne rozwiązania.

WP

Realizmu rozgrywce dodają słabości głównego bohatera The Outer Worlds, które dopasowane są do jego decyzji oraz sytuacji, w jakich się znajduje. Jednocześnie postać zyskuje nowe umiejętności. Osoba kierowana przez gracza poprowadzi załogę złożoną z wybranych przez siebie bohaterów. Może ich wspierać lub wykorzystać do własnych celów.

The Outer Worlds - Informacje podstawowe
Wydawca

Private Division

Dystrybutor

Steam

Kategoria wiekowa

16+

Tryby gry

single player

Platformy

PC, PS4, Xbox

Oficjalna strona www

www.outerworlds.obsidian.net

WP
WP