Trwa ładowanie...
d2abrps

The Crew

Najnowsze informacje
The Crew - screen z oficjalnego trailera Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

The Crew to gra komputerowa, której fabułą są pełne emocji wyścigi samochodowe ulicami miast amerykańskich.

The Crew – ogólne informacje

The Crew to gra wyścigowa wyprodukowana przez Ivory Tower (Francja) i Ubisoft Reflections (Wielka Brytania). Ta gra samochodowa pozwala użytkownikowi podejmować rywalizację z innymi kierowcami na obszarze Stanów Zjednoczonych. 2 grudnia 2014 roku powstały wersje na platformy PlayStation 4, PC, Xbox 360 i Xbox One. Z tym, że wersję The Crew na konsolę Xbox 360 wyprodukowało studio Asobo (Francja) i Ubisoft Shanghai (Chiny).

The Crew – fabuła gry, rozgrywka

Wydarzenia gry The Crew rozgrywają się w Stanach Zjednoczonych. Główny bohater, Alex Taylor, zostaje niesłusznie posądzony o śmierć swojego brata Daytona. Po upływie pięciu lat Alex zawiera znajomość z agentką FBI Zoe Winters. Pozwala mu ona wyjść z więzienia pod warunkiem, że będzie współpracował z FBI i pomoże znaleźć winnego. W tym celu Alex wstępuje do klubu samochodowego 5-10, aby prowadzić dochodzenie.

Użytkownik wciela się w Alexa Taylora i uczestniczy w wyścigach samochodowych podzielonych na pięć kategorii. Świat gry The Crew składa się z 5000 mil kwadratowych, na których czekają misje, zadania i wyścigi. Twórcy wdrożyli około pięćdziesięciu samochodów. Gracz ma możliwość modyfikowania pojazdu, zmiany jego nadwozia i parametrów technicznych, aby zwiększyć jego osiągi. Pojazdy z danych kategorii różnią się stylem jazdy. Gra wymaga ciągłego połączenia z internetem. Można wyróżnić szereg wariantów rozgrywki dla rywalizacji indywidualnej lub drużynowej.

The Crew – dodatkowe informacje

W grze bez problemu powinni się odnaleźć początkujący gracze, bowiem ma ona bardzo przystępny sposób prowadzenia samochodu. Gra The Crew jest dopracowana pod względem oprawy audiowizualnej. Modele samochodów zostały niezwykle starannie odwzorowane, a trasy ciekawie urozmaicone.

Powstały dwa rozszerzenia gry The Crew. Pierwsze, Wild Run, pojawiło się 17 listopada 2015 roku i zawiera nowe motory i samochody oraz wprowadza tryb gry dla wielu graczy. Drugie rozszerzenie The Crew, Calling All Units, wydano rok później. Umożliwia ono graczom wcielenie się w policjantów i ściganie przemytników oraz złodziei.

The Crew
Wydawca

Ubisoft

Kategoria wiekowa

PEGI:12

Data premiery (Świat)

02.12.2014

Data premiery (Polska)

02.12.2014

Tryby gry

gra jednoosobowa, gra wieloosobowa

Platformy

PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360

Wymagania sprzętowe PC

Rekomendowane wymagania dla The Crew:

  • Intel Core i5 2.6 GHz/AMD Phenom II X4 3.0 GHz,
  • Windows 7/8/8.1 64-bit,
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 580/Radeon HD 6870 lub lepsza,
  • 18 GB HDD,
  • 8 GB RAM.
Oficjalna strona www

https://thecrew-game.ubisoft.com/portal/en-GB/home/

d2abrps
d2abrps
d2abrps
Więcej tematów
d2abrps