Sony przedstawiła półprzezroczyste PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition

Od premiery własnej konsoli Sony sprzedała łącznie już 500 milionów egzemplarzy PlayStation. Właśnie z tej okazji w czwartek firma zaprezentowała ekskluzywny półprzezroczysty model PlayStation 4 Pro. Zobacz, jak on wygląda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z okazji 500 milionów sprzedanych konsoli Sony sprzedaje ekskluzywny model PlayStation 4
Z okazji 500 milionów sprzedanych konsoli Sony sprzedaje ekskluzywny model PlayStation 4 (Materiały prasowe)
WP

Japoński producent świętuje swój wielki sukces sprzedażowy. Minęło już 24 lata od premiery pierwszej PlayStation, i za ten czas Sony sprzedało ponad 525 miliomów konsoli na całym świecie. Z tego powodu firma postanowiła wypuścić ekskluzywny model PlayStation 4 Pro, który jednak trafi tylko do 50 tysięcy klientów – właśnie tyle konsoli z edycji "500 Million” zostało wyprodukowano.

WP

Model z limitowanej edycji charakteryzuje specjalna kolorystyka – ciemnoniebieska półprzezroczysta powierzchnia dopasowana kontrolerem DualShock 4, stojakiem pionowym, kamerą PlayStation i zestawem słuchawkowym. Ze strony technicznej wersja "500 Million” może się pochwalić dyskiem twardym o pojemności 2 TB, który zapewnia znaczną ilość miejsca na gry.

Aby podkreślić ekskluzywność modelu, PlayStation 4 500 Million Limited Edition ma pamiątkową miedzianą płytkę z przodu z limitowanym numerem seryjnym przypisanym do każdej unikalnej konsoli. Dla niektórych szczęśliwych nabywców na tych płytkach zostaną wydrukowane daty jakichś wyjątkowych momentów z historii PlayStation, na przykład 09995 – data premiery w USA pierwszej PlayStation lub 01115 – data premiery w USA na PlayStation 4. Jest nawet data upamiętniająca uruchomienie PlayStation VR – 01013.

Cały zestaw 500 Million Limited Edition będzie kosztował 500 dolarów (około 1875 złotych), ale DualShock 4 z tej edycji będzie dostępny do samodzielnego zakupu za 65 dolarów (około 253 złotych), podobnie jak i limitowany bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, cena którego oddzielnie wyniesie 100 dolarów (374 złote). Na chwilę obecną cenę dla rynku europejskiego jeszcze nie podano.

Wszystkie produkty zostaną wystawione na sprzedaż począwszy od 24 sierpnia, a kontroler i zestaw słuchawkowy trafią do wybranych sklepów na początku września.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP