Trwa ładowanie...
d3cdfbu

Sea of Thieves

Najnowsze informacje
Facebook.com
Źródło: Facebook.com, fot: Microsoft Corporation

Sea of Thieves jest wieloosobową grą akcji studia Rare, która przenosi gracza do świata piratów, dalekich podróży morskich i skarbów. Produkcja stawia na rozgrywkę MMO i przeznaczona jest na konsole Xbox One oraz komputery osobiste z systemem Windows 10.

Sea of Thieves – fabuła

W grze Sea of Thieves trafiamy do świata piratów, w którym staniemy oko w oko z mitycznymi istotami, odkryjemy zaginione ruiny i poznamy pełne przygód życie na morzu. Przygoda, akcja i kooperacja to podstawowe elementy Sea of Thieves. Poprzez swoje czyny gracz może zapracować sobie na miano legendy w świecie Sea of Thieves.

Sea of Thieves – rozgrywka

Gra Sea of Thieves oferuje otwarty świat, w którym gracze wcielający się w piratów mogą zmierzyć się z różnorodnymi wyzwaniami w ramach massive online multiplayera. Świat Sea of Thieves obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a twórcy umożliwiają nam zarówno eksplorację wysp, jak i przemierzanie bezkresnych mórz na pokładzie pirackich okrętów. Jak w każdej grze MMO możemy walczyć z innymi graczami oraz zawiązywać sojusze, zmierzymy się też z niebezpiecznymi potworami i przyjdzie nam rozwiązywać skomplikowane zagadki.

Celem graczy w Sea of Thieves są nie tylko pojedynki morskie, ale przede wszystkim zdobywanie skarbów i poszukiwanie coraz to nowych przygód. Natkniemy się na wiele tajemniczych skrzyń, z czego niektóre mogą być przeklęte, co może dla nas oznaczać spore niebezpieczeństwo takie jak utknięcie statku na mieliźnie.

W otwartym świecie Sea of Thieves możemy skupić się na różnych aspektach pirackiego życia. Żeglowanie będzie wymagało od nas wykonywania takich czynności jak nawigacja, rozkładanie i składanie żagli, a także obsługiwanie dział okrętowych i naprawianie ewentualnych uszkodzeń. Każde zejście na ląd będzie okazją na uzupełnienie zapasów i amunicji, jednak trzeba się też liczyć z zagrożeniami czyhającymi na nieznanych lądach. Sea of Thieves pozwoli nam również na odwiedzanie tawern i handel z różnymi kompaniami.

Sea of Thieves – tryby gry

Mimo że Sea of Thieves kładzie nacisk na kooperację i działanie w załogach czteroosobowych, gracze mogą zdecydować się na rozgrywkę solo lub we dwie osoby. Starcie z większymi załogami i stawienie czoła innym wyzwaniom pojawiającym się w grze może okazać się prawdziwym wyzwaniem dla piratów stawiających na niezależność.

d3cdfbu
Sea of Thieves
Wydawca

Microsoft Studios

Dystrybutor

Microsoft Studios

Kategoria wiekowa

PEGI: 12

Data premiery (Świat)

20.03.2018

Data premiery (Polska)

20.03.2018

Tryby gry

MMO

Platformy

PC Windows, Xbox One

Wymagania sprzętowe PC

Minimalne wymagania sprzętowe gry Sea of Thieves dla systemu Windows: Windows 10 Anniversary / procesor Intel Q9450 2.6 GHz lub AMD Phenom X6 3.3 GHz / 4 GB RAM / karta graficzna 1 GB Geforce GTX 650 lub Radeon HD 7750 / 60 GB wolnego miejsca na dysku
Zalecane wymagania sprzętowe gry Sea of Thieves dla systemu Windows: Windows 10 Anniversary / procesor Intel Core i5-4690 3.5 GHz lub AMD FX-8150 3.6 GHz / 8 GB RAM / karta graficzna GeForce GTX 770 2 GB / Radeon R9 380X 4 GB / 60 GB wolnego miejsca na dysku

Oficjalna strona www

https://www.seaofthieves.com/

d3cdfbu
d3cdfbu
d3cdfbu
Więcej tematów
d3cdfbu