Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

ROG Summoners Arena. Trwa rejestracja do dużego turnieju w Teamfight Tactics

ROG Summoners Arena to gamingowy turniej w najnowszą odsłonę gry Teamfight Tactics (set 5.5). Impreza organizowana jest przez markę ASUS Republic of Gamers i są to największe zawody w Polsce w tę grę pod kątem liczby uczestników (1024) i puli nagród, która wynosi prawie 20 tys. zł. Do wygrania jest m.in. nowoczesny laptop od ASUS. Zawody są bezpłatne i może w nich wziąć udział każdy. Rejestracja trwa do 26 września na stronie turnieju.

Share
ROG Summoners Arena. Trwa rejestracja do dużego turnieju w Teamfight Tactics ROG Summoners Arena. Trwa rejestracja do dużego turnieju w Teamfight Tactics Źródło: materiały partnera
d4ijy6h

Największa liczba uczestników i pula nagród w kraju w nowej odsłonie gry Teamfight Tactics (set 5.5). Dodatkowo nowoczesny sprzęt od marki ASUS do wygrania (laptop ROG Strix SCAR 15), setki godzin streamingów z rozgrywek czy znani komentatorzy. Pierwsza edycja Turnieju ROG Summoners Arena organizowanego przez ASUS Republic of Gamers, to zawody, które zasługują na uwagę nie tylko fanów gry Teamfight Tactics, ale także całego polskiego środowiska e-sport. Udział w nich może wziąć każdy. Czeka aż 1024 miejsca dla uczestników, dlatego szansę mają także mniej doświadczeni gracze. Wystarczy się bezpłatnie zarejestrować do 25 września na stronie: rogtftarena.friendlyfire.pl/.

Jak podkreślają organizatorzy, ROG Summoners Arena to z jednej strony zabawa, ale także projekt aktywujący dla coraz większego i znaczącego środowiska e-sportu.

"ASUS Republic of Gamers to nie tylko sprzęt, to społeczność. Od ponad 15 lat pod szyldem Republic of Gamers nie tylko tworzymy sprzęt z myślą o graczach, ale również realizujemy różne projekty skierowane do tej stale rosnącej grupy, w tym projekty e-sportowe. Stąd właśnie turniej ROG Summoners Arena, jako ukłon w kierunku fanów Team Fight Tactics i naszej marki, a dodatkowo okazja do zgarnięcia świetnego laptopa, który na pewno pomoże w e-sportowym rozwoju" - mówi Marcin Czech z ASUS Polska.

d4ijy6h

Miesiąc rozgrywek, streamingów i znane nazwiska

Cały turniej potrwa miesiąc. Między 27 września a 1 października odbywać będą się otwarte kwalifikacje, między 7 a 17 października faza finałowa, a wielki finał rozegrany zostanie 23 października.

Od fazy pucharowej (ćwierćfinały) prowadzone będą streamingi na żywo. Dzięki temu każdy będzie mógł podejrzeć zmagania najlepszych graczy i kibicować im w czasie rzeczywistym.

Dołączyć do nich będzie można na stronie turnieju rogtftarena.friendlyfire.pl/. W ramach realizacji transmisji i komentarzy, przygotowane zostanie specjalne studio, a wśród komentatorów pojawią się znane w środowisku nazwiska - Maciej "Kezman" Gramacki oraz Wojtek "simplywojtek" Cetner.

Informacja prasowa
d4ijy6h
d4ijy6h
d4ijy6h
Więcej tematów