Trwa ładowanie...
d2ydvlt
d2ydvlt

Rambo: The Video Game

Najnowsze informacje
Zdjęcie

Rambo: The Video Game to prawdziwa gratka dla fanów Sylvestra Stallone i kultowych filmów o Rambo. W grze odwiedzimy znane z filmowego cyklu miejsca, w których czekać będzie horda przeciwników do pokonania. Gra stawia na umiejętności zręcznościowe i jak najbardziej widowiskowe pojedynki. Warto też wiedzieć, że Rambo: The Video Game to produkcja polskiego studia Teyon Game.

Rambo: The Video Game – lokacje

Rambo: The Video Game składa się z misji znanych fanom filmowej serii: Rambo: Pierwsza Krew, Rambo II, Rambo III. Na początku rozgrywki znajdujemy się w Ameryce, w miasteczku Hope i okalających je lasach. W kolejnych misjach w Rambo: The Video Game przenosimy się do dżungli w Wietnamie. Tam na Johna Rambo czekają wrogowie w zdecydowanej przewadze liczebnej, których pokonać może tylko dzięki użyciu brutalnej siły i sprytu. Na koniec akcja Rambo: The Video Game przenosi nas do Afganistanu, gdzie pojedynki toczą się w pustynnym krajobrazie.

Rambo: The Video Game – mechanika

Sposób walki w Rambo: The Video Game jest zbliżony do znanego z filmów. Bohater otwarcie staje naprzeciw wrogowi, ale czasem wykorzystuje też elementy walki po cichu i skradanki. Świat gry obserwujemy z perspektywy tytułowego bohatera, ale Rambo: The Video Game jest nie jest klasycznym przykładem gry FPP. Zamiast postacią Johna sterujemy bowiem widocznym na ekranie celownikiem. Ten typ gry określa się mianem „rail shooter”.

Mechanika strzelania w Rambo: The Video Game urozmaicona jest momentami tzw. quick time events, które wymagają od gracza szybkiego wciskania sekwencji klawiszy. W takich momentach perspektywa zmienia się na trzecioosobową.

Rambo: The Video Game - broń

Wachlarz uzbrojenia dostępnego w Rambo: The Video Games jest szeroki i różnorodny. Mamy do dyspozycji m.in. słynne AK-47, karabin maszynowe, nóż czy łuk. W niektórych scenach Rambo chwyta nawet za działko stacjonujące na pokładzie helikoptera. Celem gry w Rambo: The Video Game jest pokonanie wroga w jak najbardziej widowiskowym pojedynku, a także maksymalne zniszczenie okolicy. Za dokonywanie zniszczeń i zabójstw w Rambo: The Video Game gracze są nagradzani punktami.

Rambo: The Video Game - dodatkowe informacje

Fanów filmowej serii z Sylvestrem Stallone na pewno ucieszy fakt, że dialogi w grze są przeniesieniem filmowych kwestii. Ponadto głównym bohater jest wiernym odwzorowaniem kultowego aktora. Poza tym jednak grafika w Rambo: The Video Game jest raczej przeciętna.

Rambo: The Video Game
Wydawca

Reef Entertainment

Kategoria wiekowa

18

Data premiery (Świat)

21.02.2014

Data premiery (Polska)

21.02.2014

Tryby gry

single player

Platformy

PC, PS3, X360

Wymagania sprzętowe PC

Rekomendowane wymagania sprzętowe dla gry Rambo: The Video Game:

  • Core 2 Duo 2.8,
  • 2 GB RAM,
  • 512 MB pamięci (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 8 GB HDD,
  • Windows XP/Vista/7/8
Oficjalna strona www

http://www.rambovideogame.com/

d2ydvlt
d2ydvlt
d2ydvlt
Więcej tematów
d2ydvlt