WP
WP

Pure Farming 2018 - Najnowsze informacje

Pure Farming 2018 purefarminggame.com
Podziel się

Pure Farming 2018 to symulator rolniczy stworzony przez znane polskie studio Techland. Produkcja przeznaczona jest na komputery osobiste i konsole PS4 oraz Xbox One.

WP

Pure Farming 2018 – informacje ogólne

Za powstanie symulatora rolniczego Pure Farming 2018 odpowiada Techland, który podjął współpracę z niezależną wytwórnią Ice Flames. Do tej pory prym w gatunku symulatorów farmy wiodła seria Farming Simulator studia Giants Software – na PC i konsole ukazało się sześć części gry, na urządzenia mobilne cztery. Twórcy Pure Farming 2018 mają ambicje stworzyć realistyczny i rozbudowany symulator. Przystosowali grę dla PC Windows, PS4 oraz XONE.

Pure Farming 2018 – rozgrywka

Gra Pure Farming 2018 to klasyczny symulator farmy, pozwala więc na prowadzenie własnego gospodarstwa i stawia przed graczem realistyczne wyzwania. Rozgrywka obejmuje zarówno hodowlę zwierząt, jak i uprawę roślin. Należy więc zajmować się polami i sadami, dbać o szklarnie i nie zapominać o alternatywnych źródłach energii. W Pure Farming 2018 możemy inwestować w panele solarne czy turbiny wiatrowe, konieczne będzie również kupowanie wyspecjalizowanych maszyn, które pozwolą na zbieranie różnorodnych plonów. Oznacza to m.in. uprawę roślin charakterystycznych dla różnych regionów świata, a więc kawę czy ryż.

Na odniesienie sukcesu w Pure Farming 2018 wpływają podejmowanie przez gracza decyzje. Istotne jest więc rozwijanie farmy, zarządzanie pracownikami, budowa nowych obiektów, serwisowanie maszyn i wprowadzanie nowych nawozów oraz technologii.

WP

Pure Farming 2018 – tryby gry

Gracze będą mogli skorzystać z trzech trybów gry proponowanych przez Pure Farming 2018:

  • tryb swobodny – pozwala na samodzielne dobranie parametrów rozgrywki, można więc swobodnie ingerować w ustawienia i samodzielne budować potęgę rolniczą;
  • moja pierwsza farma – tryb pozwala na zaznajamianie się ze światem gry krok po kroku, to przydatne wprowadzenie dla początkujących, w którym będziemy musieli zrealizować z góry wyznaczone cele;
  • wyzwania – zbiór krótkich scenariuszy, które stawiają gracza w ekstremalnych sytuacjach i zmuszają go do stawienia czoła suszom, pożarom, szarańczy czy zagrożeniu bankructwem.

Pure Farming 2018 – zawartość gry

Gra Pure Farming 2018 udostępnia graczom licencjonowane maszyny marek takich jak Zetor, DAF, Mitsubishi, Landini, McCormick czy Gregoire. Wśród nich znajdziemy ponad 70 ciężarówek, ciągników i wyspecjalizowanych kombajnów.

WP

W Pure Farming 2018 będziemy mieli okazję uprawiać ziemię i hodować zwierzęta w różnych zakątkach świata. Trafimy do stanu Montana w USA, będziemy uprawiać ryż i chrzan wasabi w Japonii, kawę, rutę i chili w Kolumbii, a także oliwki i winogrona we Włoszech. Gracze mogą też poszerzyć rozgrywkę o mapę Niemiec, na co pozwoli DLC dołączone do wersji gry oferowanej w przedsprzedaży.

Pure Farming 2018 - Informacje podstawowe
Wydawca

Techland

Dystrybutor

Techland

Kategoria wiekowa

PEGI: 3

Data premiery (Świat)

13.03.2018

Data premiery (Polska)

13.03.2018

Tryby gry

singleplayer

Platformy

PC, PS4, Xbox One

Wymagania sprzętowe PC
WP

Minimalne wymagania sprzętowe gry Pure Farming 2018 dla systemu Windows: Windows 10, 8, 7 (64 bit) / procesor Intel Core I5 2,3 GHz / 4 GB RAM / karta graficzna Geforce 560 GTX 2 GB / DirectX 11 / 12 GB miejsca na dysku
Zalecane wymagania sprzętowe gry Pure Farming 2018 dla systemu Windows: Windows 10, 8 (64 bit) / procesor Intel Core I7, 3,0 GHz / 8 GB RAM / karta graficzna Geforce GTX 970 4 GB / DirectX 11 / 12 GB miejsca na dysku

Oficjalna strona www

https://purefarminggame.com/

WP
WP