Trwa ładowanie...
d3r7th5
d3r7th5

Pro Evolution Soccer 2017

Najnowsze informacje
Pro Evolution Soccer 2017 Facebook.com

Pro Evolution Soccer 2017 to kolejna gra ze znanej piłkarskiej serii, a także odpowiedź firmy Konami na FIFĘ 17. W Pro Evolution Soccer możemy pokierować wieloma drużynami w ramach kilku trybów single i multiplayer.

Pro Evolution Soccer – piłkarze

To jasne, że kolejne odsłony Pro Evolution Soccer i FIFY rywalizują ze sobą. Japońska firma Konami, która stworzyła Pro Evolution Soccer 2017 nie ma jednak licencji FIFY, dlatego większość piłkarzy i zespołów występuje pod zmyślonymi nazwiskami. Oczywiście nietrudno rozpoznać pod tymi zmyślonymi nazwiskami gwiazdy footballu. Pro Evolution Soccer 2017 korzysta natomiast z licencji na Ligę Mistrzów, Ligę Europy i Superpuchar UEFA, których nie ma w FIFIE.

Pro Evolution Soccer – mechanika

Zgodnie z zamysłem twórców Pro Evolution Soccer łączy elementy gry zręcznościowej i strategicznej. Dlatego gracze muszą się wykazywać precyzją podczas przechwytywania piłki, ale także umiejętnością taktycznego myślenia, żeby podać ją do odpowiednio ustawionego piłkarza.

W Pro Evolution Soccer nowości pojawiło się całkiem sporo względem poprzedniej części. Jedną z nich jest system Precise Pass, który pozwala zachować piłkę podczas podań. Jak sama nazwa wskazuje, wymaga to precyzji od grającego w Pro Evolution Soccer 2017, a także zdolności taktycznego myślenia.

Inny system usprawniający rozgrywkę w Pro Evolution Soccer 2017 to Real Touch. Odwzorowuje on kontrolowanie piłki przez różnych zawodników jednocześnie. Wszystko po to, żeby gra w Pro Evolution Soccer 2017 jak najwierniej przypominała tę rzeczywistą.

Konami wprowadziło zmiany również w zakresie taktyki prowadzenia całej drużyny. System Advanced Instructions w Pro Evolution Soccer 2017 pozwala na bardzo dokładne zaplanowanie strategii całego zespołu. Ważną zmianą, jaką wprowadza PES 2017, jest także opcja natychmiastowego zmienienia nastawienia całej drużyny z defensywnego na ofensywne albo na odwrót. Dzięki temu Pro Evolution Soccer 2017 daje możliwość błyskawicznej reakcji na sytuację na murawie.

Na tym jednak nie koniec innowacji w Pro Evolution Soccer 2017. Pojawiły się również nowe opcje przy rzutach rożnych, a postać bramkarza uległa znacznym modernizacjom. W Pro Evolution Soccer 2017 bramkarze są trudniejsi do pokonania niż w którejkolwiek części tej serii. Zyskali szereg nowych ruchów, zachowań i animacji.

Pro Evolution Soccer 2017 – tryby gry

W Pro Evolution Soccer 2017 możemy wybierać między kilkoma trybami gry single i multiplayer. Nie zabrakło wśród opcji rozgrywki słynnego My Club, czyli zabawy skierowanej na budowanie własnego zespołu. W tym trybie gry w Pro Evolution Soccer musimy podpisywać kontrakty z nowymi zawodnikami, wystawiamy nasz zespół na mecze z drużynami innych graczy albo z SI. Grając w Pro Evolution Soccer 2017 w trybie My Club, trzeba również wykazywać się umiejętnościami taktycznymi, analizować statystyki przeciwnych drużyn i przygotowywać właściwe strategie spotkań.

Pro Evolution Soccer oferuje również tryb Master League, w którym rywalizujemy o tytuł mistrza. To tryb znany z poprzednich części Pro Evolution Soccer, ale twórcy wprowadzili do niego szereg usprawnień, jak: ulepszony system negocjacji i transferów i złożony rozwój graczy.
Samouczek do Pro Evolution Soccer 2017 pozwala zarówno nowym graczom, jak i weteranom zapoznać się ze wszystkimi nowościami i lepiej z nich korzystać.

Pro Evolution Soccer 2017 – dodatkowe informacje

Ważnym usprawnieniem technicznym w Pro Evolution Soccer 2017 jest wykorzystanie silnika Fox Engine znanego również z gry Metal Gear Solid V: Phantom Pain. Znacznej poprawie w Pro Evolution Soccer 2017 uległy również modele zawodników, a także trybuny i stadiony, sposób ich oświetlania oraz animacje pojawiające się w trakcie gry.

Pro Evolution Soccer w wersji na PC-ty i konsole w zasadzie się nie różni. Rozbieżności pojawiają się w kwestiach technicznych: w PES 2017 na Playstation 4, Xbox One i PC projekt jest lepiej rozbudowany.

Pro Evolution Soccer 2017
Wydawca

Konami

Kategoria wiekowa

3

Data premiery (Świat)

13.09.2016

Data premiery (Polska)

15.09.2016

Tryby gry

single/multiplayer

Platformy

PC, X360, XONE, PS3, PS4

Wymagania sprzętowe PC

Rekomendowane wymagania sprzętowe dla gry Pro Evolurion Soccer 2017:

  • Intel Core i3 530 2.93 GHz/ AMD Phenom II X4 925 2.8 GHz,
  • 2 GB, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 260/Radeon HD 4850 lub lepsza,
  • 8 GB HDD,
  • Windows Vista(SP2)/7/(SP1)/8/8.1/10
Oficjalna strona www

https://pes.konami.com/en/

d3r7th5
d3r7th5
d3r7th5
Więcej tematów
d3r7th5