Trwa ładowanie...
d3zb0sc
d3zb0sc

Pokemon Sun i Moon

Najnowsze informacje
Pokemon Sun & Moon flickr.com

Pokemon Sun i Moon to gry rpg stworzone z myślą o konsoli Nintendo 3DS. Są bardzo do siebie podobne, różni je w zasadzie tylko zestaw pokemonów. Zadaniem gracza w Pokemon Sun i Moon jest eksploracja świata gry po to, żeby złapać i wytresować nowe pokemony, a następnie wystawiać je do walki na arenach.

Pokemon Sun i Moon – fabuła

W Pokemon Sun i Moon wcielamy się w trenera pokemonów, którego ambicją jest zdobycie sławy jako najlepszy na świecie przedstawiciel tego fachu. Poruszamy się po znanej krainie pokemonów łączącej cechy realizmu z efektami fantastycznymi.

Pokemon Sun i Moon – mechanika

Pokemon Sun i Moon to gry rpg powielające schemat rozgrywki poprzednich części. W Pokemon Sun i Moon zajmujemy się głównie łapaniem stworków, ich trenowaniem i wystawianiem do turowych pojedynków, w których przeciwnikami są podopieczni innych trenerów.

Pokemon Sun i Moon – informacje dodatkowe

Pokemon Sun i Moon korzystają z pełnego trójwymiarowego obrazu. Dodatkowo Pokemon Sun i Moon mają ciekawą opcję Pokemon Bank, dzięki której gracze mogą zaimportować swoją kolekcję stworków zebranych w poprzednich częściach. Warunek jest tylko taki, że pokemony muszą pochodzić z gier wydanych na Nintendo 3DS.

Pokemon Sun i Moon
Wydawca

Nintendo

Kategoria wiekowa

7

Data premiery (Świat)

18.11.2016

Data premiery (Polska)

23.11.2016

Tryby gry

single/multiplayer

Platformy

3DS

Oficjalna strona www

http://www.pokemon.com/us/pokemon-video-games/pokemon-sun-and-pokemon-moon/

d3zb0sc
d3zb0sc
d3zb0sc
Więcej tematów
d3zb0sc