Trwa ładowanie...
Krzysztof Żołyński
23-01-2017 15:25

Na Ryby - podobieństwo w łowieniu w grze i prawdziwym życiu

Na Ryby jest najpopularniejszą grą o tematyce wędkarskiej. Z tej okazji chcieliśmy przybliżyć Wam najbardziej interesujące ciekawostki i ciekawe sekrety związanych z grą Na Ryby. Zapraszamy do czytania!

Na Ryby - podobieństwo w łowieniu w grze i prawdziwym życiuŹródło: WP.PL
d24shj7
d24shj7

Wielu z Was na pewno nie raz zastanawiało się jakie tak naprawdę są podobieństwa i różnice między łowieniem na łonie natury, a w wirtualnej rzeczywistości. Pora przybliżyć ten temat!

Zarówno w prawdziwym jak i wirtualnym łowieniu bardzo duże znaczenie ma dobór odpowiedniego sprzętu. Poczynając od odpowiedniej wędki (spinningowej czy tradycyjnej), haczyka, żyłki kończąc na błystce i zanęcie. W grze Na Ryby masz dostęp do ponad 50 różnych wędek, 70 żyłek, 150 przynęt oraz 80 zanęt. Te liczby robią wrażenie!

Pora dnia, w której dane gatunki ryb są najbardziej aktywne, również wpływają na sukces w czasie łowienia w naturalnych warunkach. Również w grze Na Ryby gracze są najbardziej aktywni w różnych godzinach w ciągu dnia. Godziny poranne, koło 9 rano oraz późnowieczorne około 20 są porami, w których spotkasz najwięcej współgracz. Jednak nie martw się - na żadnym z łowisk w grze Na Ryby nie doświadczysz ścisku czy braku miejsca. W grze biorą udział miliony graczy na raz!

Miejscem najczęściej odwiedzanym przez wędkarzy w grze Na Ryby to Zatoka Marlinów, gdzie można wyłowić przepiękne marliny. Gatunek ten jest znany z klasyki literatury - występował w książce “Stary człowiek i morze” Ernesta Hemingwaya. W Polsce, najpopularniejszymi gatunkami ryb są szczupaki, karpie, sumy oraz płocie. Wszystkie są również dostępne w grze Na Ryby!

Jesteście ciekawi jakie inne gatunki ryb czekają na Was w grze? Kliknijcie w link, odbierzcie darmowy i spróbujcie złapać wszystkie gatunki w Na Ryby!

d24shj7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24shj7
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj