Można wypróbować PlayStation Plus za darmo, ale pod pewnymi warunkami

Jeśli nigdy nie mieliście okazji wypróbować PS +, to jest doskonała okazja. Sony darmowym dostępem stara się zachęcić graczy do sprawdzenia oferty PlayStation Plus, ale są też pewne warunki, a także niejasności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Można wypróbować PlayStation Plus za darmo, ale pod pewnymi warunkami
(Sony)

Po pierwsze - miesięczny dostęp jest darmowy, ale Sony i tak obciąży nasz portfel SEN albo kartę kwotą 27 PLN, która następnie zostanie nam zwrócona – trzeba też pamiętać, żeby odznaczyć opcję automatycznego odnawiania, wtedy subskrypcja wygaśnie na koniec czasu jej trwania, bo w przeciwnym wypadku zapłacimy już za kolejny miesiąc zabawy. Widać tutaj wyraźnie, że Sony próbuje tutaj kombinować.

Po drugie - warunki promocji nie są jasne. Generalnie jest tak, że dotyczy ona wszystkich, którzy nie korzystają teraz z PlayStation Plus. Niestety nie wszystkim udaje się wygenerować kod. Nie wiadomo czemu tak jest. Regulamin i opcja wygenerowania specjalnego kodu dostępne są TUTAJ

Podsumowując - wypadałoby, żeby Sony podeszło do sprawy poważnie. Konieczne są wyjaśnienia, przejrzyste zasady i faktyczna możliwość wygenerowania konta przez wszystkich chętnych.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.