Trwa ładowanie...
d1bcwro

Mortal Kombat X

Najnowsze informacje
Mortal Kombat X to typowy reprezentant gatunku bijatyki flickr.com

Mortal Kombat X to tytuł dla osób o mocnych nerwach. Pełno tu brutalnych scen, dlatego gra dostępna jest tylko dla pełnoletnich.

Mortal Kobat X jest kolejny mdziełem NetherRealm, czyli studia odpowiadającego za udaną reaktywację serii Mortal Kombat w 2011 roku. W Mortal Kombat X możemy liczyć na tryb zabawy sieciowej, niedostęne wcześniej postaci, mocno podkręconą grafikę i wiele więcej.

Mortal Kombat X - seria

Seria brutalnych bijatyk istnieje od 1992 roku. Od tamtej pory mocno ewoluowała, głównie dzięki studiu NetherRealm, które wskrzesiło serię w 2011 roku. Mortal Kombat X to kontynuacja tego wyczynu.

Mortal Kombat X - mechanika

Zasada naczelna w Mortal Kombat X jest ta sama, co w poprzednich odsłonach cyklu: dwóch przeciwników (wybranych z bardzo rozbudowanej puli) spotyka się na arenie i toczy spektakularny pojedynek, w którym stawką jest życie.

W Mortal Kombat X można grać indywidualnie albo w trybie multiplayer. Jeśli wybieramy rozgrywkę w pojedynkę, to kolejne walki wynikają z osi fabularnej, a warto podkreślić, że Mortal Kombat X opowiada całkiem rozbudowaną (jak na gry z gatunku bijatyk) historię.

Tryb multiplayer w Mortal Kombat X można prowadzić na podzielonym ekranie albo za pomocą sieci.

Mortal Kombat X - nowości

Innowacji w Mortal Kombat X jest całkiem sporo. Wynikają one m.in. z faktu, że akcja dziesiątki została osadzona w rzeczywistości ok. 25 lat później w stosunku do poprzedniej wersji. W związku z tym w Mortal Kombat X nie ma już wszystkich znanych z dziewiątki zawodników. Na ich miejsce pojawili się nowi, a wraz z nimi także nowe sposoby walki. Co ciekawe każdy z walczących występuje w kilku wariantach, które oferują inne techniki atakowania, inne ciosy i taktykę. W Mortal Kombat X pojawiły się także nowe areny.

Ciekawą* nowością w Mortal Kombat X* jest rozbudowany tryb sieciowy, w ramach którego możemy prowadzić rozgrywkę o światową dominację. Jest to o tyle wciągające, że z każdym pojedynkiem zmienia się konfiguracja i obraz świata.

Mortal Kombat X
Wydawca

Warner Bros. Interactive Entertainment

Kategoria wiekowa

18

Data premiery (Świat)

14.04.2015

Data premiery (Polska)

14.04.2015

Tryby gry

single/multiplayer

Platformy

PC, PS3, PS4, XONE, X360, IOS, AND

Wymagania sprzętowe PC

Rekomendowane wymagania sprzętowe dal gry Mortal Kombat X:

  • Intel Core i7-3770 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz,
  • 8 GB RAM,
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/3 GB Radeon HD 7950 lub lepsza,
  • 40 GB HDD,
  • Windows 7/8 64-bit
Oficjalna strona www

http://www.mortalkombat.com/

d1bcwro
d1bcwro
d1bcwro
Więcej tematów
d1bcwro