Trwa ładowanie...
d4calw6
d4calw6

Monster Energy Supercross: The Official Videogame

Najnowsze informacje
Monster Energy Supercross: The Official Videogame (2018) studia Milestone supercrossthegame.com

Monster Energy Supercross: The Official Videogame jest oficjalną grą zawodów motocrossowych AMA Supercross Championship implementującą tory z sezonu 2017. Za produkcję odpowiada studio Milestone, które zapowiedziało premierę gry na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch na 13 grudnia 2018 roku.

Monster Energy Supercross – mechanika

Zawody motocrossowe w grze Monster Energy Supercross oferują graczowi dostęp do ponad 60 realistycznie odwzorowanych zawodników, ośmiu stadionów, edytora tras, oficjalnych motocykli (modeli 250 SX i 450 SX) i przedmiotów blisko 80 marek. Producenci zapewnili graczom możliwość modyfikowania zawodników i motocykli. Wyścigi odbywają się na torach poprzecinanych dołkami, muldami i progami, odwzorowujących ich rzeczywisty wygląd.

Monster Energy Supercross – tryby gry

Gracze mogą zdecydować się na wyścigi Monster Energy Supercross w trybie jednoosobowym oraz wieloosobowym. Rozgrywka dla jednego gracza obejmuje tryb kariery oraz pojedyncze wyścigi na wybranych torach. Rozgrywka wieloosobowa pozwala na ściganie się z innymi graczami online, a także tworzenie własnych mistrzostw i udostępniania stworzonych w edytorze torów.

Monster Energy Supercross – produkcja

Za realizację gry Monster Energy Supercross: The Official Videogame odpowiada włoskie studio Milestone, które stworzyło również za takie tytuły jak serie wyścigówek samochodowych World Rally Championship (WRC) i motorowych MotoGP. Produkcja powstała na silniku Unreal Engine 4, twórcy wykorzystali najnowsze technologie modelowania 3D i system pozwalający na realistyczne odwzorowanie detali.

Monster Energy Supercross: The Official Videogame
Wydawca

Milestone

Dystrybutor

Milestone, Steam

Kategoria wiekowa

PEGI: 3

Data premiery (Świat)

13.02.2018

Data premiery (Polska)

13.02.2018

Tryby gry

singleplayer, multiplayer

Platformy

PC, PlayStation, Xbox One, Nintendo Switch

Wymagania sprzętowe PC

Minimalne wymagania sprzętowe gry Monster Energy Supercross: The Official Videogame dla systemu Windows
Windows 7 64-Bit lub nowszy / procesor Intel Core i5-2500K lub AMD FX-6350 / 4 GB RAM / karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 760 z 2 GB VRAM lub AMD Radeon HD 7800 z 2 GB / DirectX 11 / 13 GB miejsca na dysku

d4calw6
d4calw6
d4calw6
Więcej tematów
d4calw6