Trwa ładowanie...
d20c6fv

Might & Magic X: Legacy

Najnowsze informacje
Might & Magic X: Legacy to gra gatunku rpg Facebook.com

Might & Magic X: Legacy kontynuuje tradycje najstarszych gier rpg. Wcielamy się w postać bohatera, który musi skompletować swoją drużynę i wyruszyć w niezwykłą podróż po krainie Ashan. W Might & Magic X: Legacy mamy do wypełnienia szereg zadań, mnóstwo potworów do pokonania, a przy tym musimy pamiętać o rozwijaniu statystyk postaci.

Might & Magic X: Legacy - seria

Gry z serii Might & Magic należą do legendarnych w gatunku rpg. Tworzący je zespół New World Computing zakończył swoje działania na dziewiątce, a po upadku zespołu firma Ubisoft przejęła kontrolę nad Might & Magic i to właśnie dzięki nim powstała dziesiątka.

Might & Magic X: Legacy - fabuła

Co ciekawe świat Ashan, w którym rozgrywają się wydarzenia z Might & Magic X: Legacy był tłem również do takich produkcji, jak: Heroes of Might & Magic V, Dark Messiah of Might & Magic, Might & Magic Heroes VI. Gracze internetowi znają też na pewno Ashan z wielu gier przeglądarkowych i casualowych. Świat Might & Magic X: Legacy zamieszkują nie tylko ludzie, ale także szereg innych, bardzo inteligentnych ras.

Fabuła Miht & Magic X: Legacy zasadza się na konflikcie między aniołami i demonami i odwiecznej walce dobra ze złem.

Might & Magic X: Legacy - mechanika

Mechanika Might & Magic X: Legacy nie odbiega od innych gier rpg. Mamy do dyspozycji otwarty świat, po którym poruszamy się czteroosobową drużyną. Ashan został podzielony na kwadraty. Każdy ruch powoduje przerzucenie drużyny do kolejnego kwadratu, a wraz z tym przemieszczeniem zmienia się również czas.

Co ciekawe upływ czasu w Might & Magic X: Legacy odbiega nieco od klasycznego cyklu dobowego. W podziemiach czy mieście kolejne godziny mijają inaczej - wolniej - niż podczas wyprawy lądowej.

Kiedy z kolei napotykamy przeciwnika, z którym musimy stanąć do walki, czas w Might & Magic X: Legacy jest dzielony na tury, w trakcie których mogą działać poszczególni członkowie drużyny.

Might & Magic X: Legacy
Wydawca

Ubisoft

Kategoria wiekowa

16

Data premiery (Świat)

23.01.2014

Data premiery (Polska)

23.01.2014

Tryby gry

single player

Platformy

PC

Wymagania sprzętowe PC

Rekomendowane wymagania sprzętowe dla gry Might & Magic X: Legacy:

  • Quad Core i5 2.4 GHz,
  • 6 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 260 lub lepsza),
  • 5 GB HDD,
  • Windows Vista (SP2)/7(SP1)/8,
  • łącze internetowe
Oficjalna strona www

http://might-and-magic.ubi.com/mightandmagicx-legacy/en-GB/home/index.aspx

d20c6fv
d20c6fv
d20c6fv
Więcej tematów
d20c6fv