Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Łowcy Zombi i Obrońcy Galaktyki - rewolucja w rozgrywce coraz bliżej

Odbierz specjalny kod SNAJPER i przygotuj się na ekscytującą rywalizację ze zmienionymi zasadami walki. Kod doładuje twoje konto o 300 Monet lub Kredytów, byś był gotowy na wielką bitwę.

Share
Łowcy Zombi i Obrońcy Galaktyki - rewolucja w rozgrywce coraz bliżej
Źródło: materiały partnera
dxg9ob9

To już 2 noc bez snu. Obowiązuje cisza radiowa. Mroźny poranek, gdzieś w dawno zapomnianej przez Boga krainie. Z pewnością po wybuchu epidemii jest jeszcze bardziej zapomniana. Modlisz się, by radio nie odezwało się choćby najmniejszym dźwiękiem. To by oznaczało poważne kłopoty. Pierwszym sygnałem końca operacji ma być pojawienie się na horyzoncie ciężkich transporterów. Od powodzenia przedsięwzięcia zależy czy wasz gang przetrwa najbliższy miesiąc. Musisz go osłonić. Musisz sobie poradzić, chociaż zmęczenie i głód dają się we znaki. W pewnej chwili, coś przebiega między dwiema niewielkimi przeszkodami, gwałtownie wyrywając cię z sennych rozmyślań. Po kilku sekundach, w to samo miejsce, przemieszcza się kolejna postać, dołączając w ten sposób do swojego towarzysza. Masz coraz słabsze reakcje. Będąc w lepszej formie dałbyś radę go „zdjąć”. Bierzesz głęboki oddech i czekasz. Nie mogą przekroczyć umówionej linii demarkacyjnej. Strzelasz z lewej strony przeszkody raz, a potem drugi. Niech mają czytelny sygnał co się stanie, gdy zrobią chociaż jeden krok w stronę drogi. Teraz kolej na ich ruch…

Rewolucja w rozgrywce coraz bliżej! Bądź czujny i odbierz darmowy kod na Monety lub Kredyty w zależności od tego, którą wybierzesz grę. Kod Snajper doładuje Twoje konto o 300 Monet lub Kredytów.

Łowcy Zombi to popularna polska gra o zombi, w której staniesz się nieustraszonym bohaterem walczącym z umarlakami. Korporacja SIRUS i jej eksperymenty doprowadziły do straszliwej globalnej pandemii; powstrzymaj armie nieumarłych i uratuj resztki pozostałej cywilizacji przed okrutną korporacją SIRUS. Zostań najsilniejszym łowcą i powstrzymaj śmiertelny wirus transformujący ludzi w krwiożercze mutanty.

dxg9ob9

Obrońcy Galaktyki to darmowa gra RPG rozgrywająca się w dalekiej przyszłości. Ludzkość sięgnęła gwiazd i kolonizuje najdalsze planety naszej galaktyki. Na jednej z kolonizowanych planet, dochodzi do obudzenia pradawnego zła. Z najgłębszego mroku powstaje okrutna armia, której celem jest bezwzględny podbój kosmosu i zniszczenie całego życia we wszechświecie.

Graj na:
dxg9ob9

Podziel się opinią

Share
dxg9ob9
dxg9ob9
Więcej tematów