Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Legendarna grupa Korn współpracuje z World of Tanks Blitz – wspólny teledysk i wydarzenie na Halloween! W roli głównej wystąpił polski aktor Wojciech Wachuda

Wargaming ma przyjemność ogłosić współpracę pomiędzy legendarną grupą muzyczną Korn oraz grą World of Tanks Blitz. Na jej mocy został stworzony teledysk do utworu "Finally Free” z najnowszej płyty kapeli "The Nothing". Ten materiał przygotowuje graczy na specjalny, nowy tryb w grze o nazwie "Burning Games".

Share
Legendarna grupa Korn współpracuje z World of Tanks Blitz – wspólny teledysk i wydarzenie na Halloween! W roli głównej wystąpił polski aktor Wojciech Wachuda
Źródło: materiały partnera
d27tr1b

Teledysk do utworu “Finally Free” opowiada historię Kapitana (w roli głównej polski aktor Wojciech Wachuda), zagorzałego miłośnika zespołu Korn i znanej postaci uniwersum World of Tanks Blitz, który robi wszystko co w jego mocy, aby dotrzeć na koncert kapeli w ramach odbywającego się wydarzenia "Burning Games”. Problemem są jeźdźcy pustkowi, którzy starają się go powstrzymać… Czy uda mu się dotrzeć na koncert Korna o czasie? Przekonajcie się, oglądając teledysk do piosenki “Finally Free”.

Naprawdę lubię World of Tanks Blitz. Jest wierne historii, jest w niej dużo świetnych czołgów i nie jest to proste włącz - strzelaj, mówi Jonathan Davis, wokalista Korn.
- Myślę, że jest więź pomiędzy muzyką rockową a grami wideo, ponieważ zarówno gry jak i rock są bardzo intensywne. Po prostu idą ze sobą w parze.

Dla nas to nie pierwsza współpraca ze światem muzycznym. W poprzednich projektach działaliśmy między innymi z Iron Maiden, Sabatonem czy The Offspring, - mówi Andrey Ryabovol, dyrektor produtkowy World of Tanks Blitz. - Korn jest idealnym partnerem dla naszego eventu halloweenowego i nie możemy się doczekać, kiedy fani rocka oraz gracze World of Tanks Blitz doświadczą owoców tej współpracy.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

W nowym trybie Burning Games gracze walczą o dominację i zdobywają nagrody w grze. Dodaliśmy odrobinę halloweenowego posmaku i teraz każdy czołg, niczym wampir na słońcu, będzie tracił sukcesywnie wytrzymałość, a każdy celny strzał w przeciwnika przywróci odrobinę życia. Tryb Burning Games jest dostępny dla każdego czołgu poziomu V i wyżej, a wydarzenie trwać będzie od 16 do 24 października. Fani kapeli i gry na pewno nie chcą przegapić wydarzenia Convergence, które przenosi Korn do World of Tanks Blitz. Od 16 do 24 października gracze, wykonując zadania w grze, będą zdobywać grafiki zespołu oraz ukryte przedmioty.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Halloweenowe świętowanie to również The Way of the Raider, - 60-etapowe wydarzenie, gdzie czołgiści zgarną kredyty, wolne doświadczenie, dni konta premium, kamuflaże i dwa nowe postapokalipytyczne czołgi - Spike i Annihilator. Warto dodać, że obie jednostki wystąpiły w teledysku. Za ukończenie wydarzenia można zdobyć specjalny, animowany kamuflaż. Wreszcie powraca również tryb Mad Games, w którym czołgi dostają unikatowe zdolności, o których regularne pojazdy mogą jedynie pomarzyć. The Way of the Raider dostępny będzie od 16 do 31 października, a Mad Games od 24 do 31 października.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

World of Tanks Blitz to popularna w Polsce i na świecie gra free-to-play o bitwach czołgów. Globalnie zarejestrowanych jest ponad 137 000 000 użytkowników, a w Polsce, jak pokazują najnowsze dane, mamy już 3 300 000 pobrań.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Dowiedz się więcej o najnowszym albumie Korn, The Nothing – https://lnk.to/thenothingkorn

Więcej informacji o grze - http://wotblitz.com/

d27tr1b

Podziel się opinią

Share
d27tr1b
d27tr1b
Więcej tematów