Trwa ładowanie...

Kultowe gry wojenne. Znajdziesz je wyłącznie w polskim sklepie

W ofercie gog.com znalazły się kultowe gry strategiczne. Trzy tytuły z serii Close Combat kupimy wyłącznie w polskim cyfrowym sklepie.

Kultowe gry wojenne. Znajdziesz je wyłącznie w polskim sklepieŹródło: gog.com
d20z71h
d20z71h

Serię Close Combat zapewne kojarzy każdy, kto pasjonuje się tematyką II wojny światowej i jest miłośnikiem gier strategicznych. Trzy legendarne gry z cyklu Close Combat od 7 lutego są dostępne wyłącznie na GOG.com. Fani taktycznego podejścia, znający historię potyczek II wojny światowej, mogą ponownie znaleźć się na polu bitwy, dowodząc jednostkami. Gry zostały odświeżone i dostosowane do działania na najnowszych systemach operacyjnych.

Tak gog.com opsiuje kultowe gry:

A Bridge Too Far zdefiniowało i ulepszyło formułę Close Combat w jednym genialnym ruchu - gra rzuciła graczom wyzwanie ogromną liczbą możliwości taktycznych i sztuczną inteligencją zdolną do przeprowadzania zaawansowanych manewrów. Gra jest trudna, ale nigdy nie przytłacza, dzięki niezwykle przejrzystemu i dostępnemu interfejsowi użytkownika - dzięki temu zdobyła wiele nominacji do tytułu gry wojennej roku 1997.

d20z71h

Close Combat 3: The Russian Front
Wynosząc jednocześnie na wyższy poziom zarówno skalę, jak i realizm, Close Combat 3 podbiło serca graczy i dziennikarzy - stało się najlepszą grą wojenną roku, zdobyło tytuł „gry polecanej przez redaktora naczelnego IGN” oraz tytuł „najlepszej gry wojennej roku 1999” przyznawany przez magazyn PC Gamer US.

Close Combat 4: The Battle of the Bulge
W Close Combat 4 pojawiła się nowa warstwa strategiczna - ustawianie wojsk, zaopatrzenie i kontrola nad terytorium. Zapewniło to nowy poziom skali i wyzwań w tej niezwykle ekscytującej, wiernej realiom historycznym grze przedstawiającej bitwy II wojny światowej. Wynik? Absolutny triumf!

Wyżej wymienione produkcje można kupić z 10 proc. rabatem. To oznacza, że zapłacimy za nie niecałe 18 zł.

d20z71h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20z71h
Więcej tematów