Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Księżycowy nowy rok w World of Tanks PC I World of Tanks Blitz

Aby uczcić księżycowy nowy rok, zarówno w World of Tanks na PC jak i również w World of Tanks Blitz, wystartowały specjalne aktywności na tą okazję. Gracze będą mieli możliwość zdobycia mnóstwa nagród, w tym nowego chińskiego czołgu premium - 122 TM z unikatowym stylem 2D!

Share
Księżycowy nowy rok w World of Tanks PC I World of Tanks Blitz
Źródło: materiały partnera
d8yp2mq

W World of Tanks PC wyzwanie księżycowe zacznie się 12 lutego i potrwa do 22 dnia miesiąca. W tym wyzwaniu czołgiści będą mieli za zadanie przejście 10 etapów w 10 dni, a każdy z nich będzie można ukończyć na dwa sposoby - poprzez poświęcenie oraz bardziej wymagająco, poprzez mistrzostwo. Za ukończenie każdego z etapów czekają cenne nagrody jak dni konta premium, kredyty, dyrektywy, rezerwy osobiste czy materiały eksploatacyjne. Oczywiście finalnym osiągnięciem jest odblokowanie za darmo wspomnianego czołgu 122 TM, a przechodząc dzienne misje można wzbogacić go o unikatowy styl 3D dla tej maszyny! Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia można znaleźć pod adresem https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/lunar-challenge/

World of Tanks Blitz (mobilna wersja gry dostępna na iOS, Android oraz Nintendo Switch, Windows 10 i Steam) również dostał specjalne wydarzenie. Od 10 do 19 lutego można wziąć udział w Lunar Rising, gdzie każdego dnia gracze muszą wygrać jeden raz, aby dostać specjalne nagrody oraz nowy, nigdy wcześniej niewidziany kamuflaż. Dodatkowo przez cały luty będzie dostępna operacja Lichun, w której będzie można zdobyć nowy, chiński czołg poziomu VI o nazwie Ox.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera
d8yp2mq

Podziel się opinią

Share
d8yp2mq
d8yp2mq
Więcej tematów