Trwa ładowanie...

Kojima reaguje na prośby graczy. Death Stranding z ważną łatką

Hideo Kojima chce dopracować swoją najnowszą produkcję do perfekcji. Gra trafiła na rynek, jako wypieszczone dziecko, ale skrupulatni użytkownicy dostrzegają kolejne niedogodności. Kijoma i jego zespół deweloperów, nie pozostają wobec nich obojętni.

Kojima reaguje na prośby graczy. Death Stranding z ważną łatkąŹródło: Youtube.com, fot: MKIceAndFire
d1owxrg
d1owxrg

Death Stranding zadebiutowała 8 listopada 2019 roku. Była jedną z najbardziej tajemniczych i wyczekiwanych gier roku, a Kijoma Productions poświęciło wiele godzin, aby dopracować każdy jej szczegół.

Death Stranding: Pierwsze poprawki

Okazało się jednak, że gra wymaga kilku aktualizacji, na co zwrócili uwagę sami użytkownicy. Do tej pory Hideo Kojima i jego deweloperzy wdrożyli dwie aktualizacje. Pierwsza z nich dotyczyła poprawy wydajności, a druga optymalizacji funkcjonalności sieciowej.

Death Stranding: Ważna aktualizacja

Nowa aktualizacja Death Stranding będzie konkretniejsza. Hideo Kojima potwierdził ją na swoim Twitterze. Ma być dostępna w połowie grudnia. Deweloperzy uwzględnili najczęściej zgłaszane prośby graczy. Będą dotyczyły m.in. czcionki, która jest zbyt mała, a także zwiększenia możliwości decydowania o posiadanych pojazdach.

d1owxrg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1owxrg
Więcej tematów