ycipk-1xmkox

Kojima reaguje na prośby graczy. Death Stranding z ważną łatką

Hideo Kojima chce dopracować swoją najnowszą produkcję do perfekcji. Gra trafiła na rynek, jako wypieszczone dziecko, ale skrupulatni użytkownicy dostrzegają kolejne niedogodności. Kijoma i jego zespół deweloperów, nie pozostają wobec nich obojętni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Death Stranding z ważną aktualizacją
Death Stranding z ważną aktualizacją (Youtube.com, Fot: MKIceAndFire)
ycipk-1xmkox

Death Stranding zadebiutowała 8 listopada 2019 roku. Była jedną z najbardziej tajemniczych i wyczekiwanych gier roku, a Kijoma Productions poświęciło wiele godzin, aby dopracować każdy jej szczegół.

Death Stranding: Pierwsze poprawki

Okazało się jednak, że gra wymaga kilku aktualizacji, na co zwrócili uwagę sami użytkownicy. Do tej pory Hideo Kojima i jego deweloperzy wdrożyli dwie aktualizacje. Pierwsza z nich dotyczyła poprawy wydajności, a druga optymalizacji funkcjonalności sieciowej.

ycipk-1xmkox

Death Stranding: Ważna aktualizacja

Nowa aktualizacja Death Stranding będzie konkretniejsza. Hideo Kojima potwierdził ją na swoim Twitterze. Ma być dostępna w połowie grudnia. Deweloperzy uwzględnili najczęściej zgłaszane prośby graczy. Będą dotyczyły m.in. czcionki, która jest zbyt mała, a także zwiększenia możliwości decydowania o posiadanych pojazdach.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1xmkox

ycipk-1xmkox
ycipk-1xmkox