WP

Jak powinien wyglądać Park Centralny w Warszawie? Konkurs, a w nim do wygrania Surface Go

W ramach akcji "Stolica do sześcianu" Microsoft Polska ogłasza konkurs, w ramach którego do wygrania jest nowy Microsoft Surface Go. Firma zaprasza młodych do zbudowania własnej wizji parku przed PKiN w Warszawie, korzystając z popularnej gry - "Minecraft".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaprojektuj swój własny Park Centralny w Warszawie
Zaprojektuj swój własny Park Centralny w Warszawie (Fotolia, Fot: rudi1976)
WP

Microsoft wspólnie z partnerem akcji i organizatorem konkursu, firmą MindCloud (Ogólnopolską Szkołą Programowania i Rozwoju Cyfrowych Kompetencji Dzieci), zachęcają młodych graczy do zbudowania z charakterystycznych bloków "Minecraft" ich własnej wizji parku przed Pałacem Kultury i Nauki.

Jak może, jak powinien wyglądać park przed PKiN w Warszawie? Na to pytanie mają odpowiedzieć najmłodsi, korzystając z jednej z ulubionych gier młodych - "Minecraft". Jako główna nagroda konkursu, który sam wydaje się już przyjemnością, firma oferuje swój najnowszy flagowy sprzęt - Microsoft Surface Go.

Pierwsze wizje cyfrowo zaprojektowanego otoczenia popularnego PeKiNu można zobaczyć już teraz. To projekty dzieci, które wzięły udział w warsztatach programowania w grze "Minecraft" w siedzibie polskiego oddziału Microsoft. Najmłodsi, w zaprogramowanym Parku Centralnym, widzą wesołe miasteczko, sklepy z kwiatami, lodowy tor gokartowy i nowe kamienice. Zajęcia z kodowania były otwarciem ogólnopolskiego konkursu "Stolica do sześcianu".

WP

Konkurs potrwa do 30 października, a wyniki zostaną ogłoszone 3 listopada. Zgłoszenia przyjmowane są na tej stronie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

**Jakim typem gracza jesteś? Preferujesz klasyczne produkcje dla jednego gracza czy uważnie śledzisz esport? Wypełnij nasz quiz!

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP