Husk – klasyczny horror FPP o ludzkiej krzywdzie, cierpieniu i potrzebie przebaczenia, debiutuje dziś na PC

Shivercliff – małe miasteczko gdzieś na wybrzeżu. Kiedyś piękne, pełne życia, z maleńkimi sklepikami z pamiątkami i gromadami turystów wędrujących do latarni morskiej, spacerujących po molo i włóczących się po okolicznych lasach. Dziś zastraszająco puste, wywołuje niejasne poczucie zagrożenia w każdym, kto się tutaj zjawi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Husk – klasyczny horror FPP o ludzkiej krzywdzie, cierpieniu i potrzebie przebaczenia, debiutuje dziś na PC
(Cenega)

Miejsce, które zmusi Cię do stawienia czoła Twoim najgorszym koszmarom, rozwiązania zagadki miasteczka i uporania się z wszechogarniającą ciemnością. To tutaj będziesz musiał sobie odpowiedzieć na pytanie czy masz odwagę zmierzyć się ze swoimi demonami, żeby ratować rodzinę.

Husk to pełnokrwisty horror FPP zainspirowany czołowymi przedstawicielami gatunku takimi jak Silent Hill czy Alan Wake. Napędzana silnikiem Unreal 4 gra ocieka klimatem lat 90., a mroczna atmosfera i przerażający przeciwnicy stanowią o jej klasycznym charakterze. Pozostając wiernym wymogom gatunku, Husk nie stroni jednak od poważnej tematyki, a opowiedziana w grze historia, staje się pretekstem do poruszenia problemu alkoholizmu i przemocy domowej.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.