Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw

House Flipper - Najnowsze informacje

House Flipper to gra polskiego studia Empyrean houseflippergame.com
Podziel się

House Flipper to produkcja autorstwa polskiego studia Empyrean z siedzibą w Krakowie. Wydawcą gry jest PlayWay, znany m.in. z Agony. Premiera House Flippera przewidziana jest na 27 marca 2018 r.

Qaqwqwrqw

House Flipper - opis gry

House Flipper to gra symulacyjna, w której zajmujemy się budową, remontami, czyszczeniem i ulepszaniem domów. Pierwszym krokiem jest kupno zrujnowanego budynku. Następnie trzeba zająć się naprawą i ulepszeniem, a na końcu można pomyśleć o sprzedaży.

House Flipper - jak grać?

Kierowany przez nas budowniczy ma do dyspozycji potrzebne do pracy narzędzia takie jak: młotki, wiertarka czy śrubokręty. Nabierając doświadczenia i rozwijając umiejętności, gracz odblokowuje coraz więcej z nich. House Flipper to nie tylko naprawa. By dom dobrze się prezentował, musi mieć także przyjemne wnętrze. Do wyboru są setki mebli i innych przedmiotów, którymi możemy zagospodarować przestrzeń kiedyś zdewastowanego domu. Gracz może też wybrać, czy chce bardziej skupić się na kwestiach technicznych czy estetycznych.

House Flipper ma też wątek ekonomiczny. Sprzedawane z zyskiem domy mogą posłużyć do kolejnych inwestycji. Kluczem do sukcesu jest trafne oszacowanie ryzyka i potencjalnego zysku. Utrudnieniem jest fakt, że kupując dom nie wiadomo, czy jest kompletnie zrujnowany, czy też nie.

House Flipper - Informacje podstawowe
Wydawca

PlayWay

Dystrybutor

Steam

Kategoria wiekowa

dla każdego

Data premiery (Świat)

27.03.2018

Tryby gry

single player

Platformy

PC

Wymagania sprzętowe PC
Qaqwqwrqw

Minimalne wymagania sprzętowe House Flippera dla PC:

  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7/8/10
  • Procesor: 64-bitowy Core i3 3.1 GHz or AMD Phenom II X3 2.8 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
Oficjalna strona www

houseflippergame.com

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw