Trwa ładowanie...
d42nu5i
d42nu5i

Hatred

Najnowsze informacje
Hatred to gra akcji, która polega na wymordowaniu jak największej ilości niewinnych ludzi wikimedia Commons

Hatred to strzelanina obserwowana z rzutu izometrycznego, wyróżniająca się iście rzeźniczą przemocą. W grze sterujemy człowiekiem pałającym ogromną nienawiścią do ludzi i świata. Pewnego dnia, psychopata uzbraja się po zęby i wyrusza na prywatną krucjatę, mającą na celu uśmiercenie jak największej liczby osób. Eksterminacja trwa głównie na otwartych terenach, zaś elementy świata przedstawionego można dowolnie niszczyć na wiele sposobów (dzięki silnikowi Unreal Engine 4). Hartred jest debiutem gliwickiego studia Destructive Creations.

Hatred – fabuła

W Hatred sterujemy antybohaterem, którego imię nie jest ważne, zaś ważne jest, co postanawia uczynić ludziom, których darzy niezgłębioną nienawiścią. Gra zaczyna się, gdy psychopacie całkowicie puszczają nerwy. Zabiera z domu broń i wychodzi na ulice amerykańskiego miasta, aby zamordować każdego, kto znajdzie się w zasięgu jego wzroku, nie zważając na to, czy jest to kobieta czy mężczyzna, czy uzbrojony policjant czy przestraszony cywil.

Hatred – mechanika gry

Masakra w Hatred trwa parę godzin oraz podzielona jest na siedem rozdziałów. Przeważają poziomy o otwartej strukturze, przez to działamy na rozległym obszarze, sami ustalając w jaki sposób osiągniemy wyznaczone cele główne oraz jakie misje dodatkowe zdołamy wypełnić (usprawnieniem w poruszaniu się po mapie, jest możliwość korzystania z pojazdów).

Lokacje w Hatred, w których będziemy siać śmierć, to np.: miasto, jadący pociąg, nadrzeczna marina, supermarket, baza wojskowa, elektrownia atomowa, podziemne kanały. Bronie w Hatred, z których korzystamy przy zadawania bólu i śmierci, obejmują rynsztunek składający się z: noża, pistoletu, różnego rodzaju karabinów, strzelby, granatów, koktajli mołotowa czy wyrzutni rakiet.

Hatred – oprawa graficzna

Gra korzysta z silnika Unreal Engine 4, co sprawia, że Hatred dysponuje drobiazgową oprawą graficzną oraz rozwiniętą fizyką. Dzięki temu, wylewamy swój gniew na otoczenie równie widowiskowo, jak na niewinnych ludzi (w grze możemy burzyć ściany, rozrzucać wszelakie sprzęty itp.). Hatred charakteryzuje się mrocznym klimatem, wzmocnionym przez filtr ziarnistości oraz ciemną tonacją barw, z dominującymi odcieniami szarości i czernią, kontrastującymi z czerwienią krwi.

Hatred - ciekawostki

Hatred wzbudził bardzo wiele kontrowersji i wywołał na forum starą dyskusję, na temat destrukcyjnego wpływu brutalnych gier komputerowych na młode umysły. Wszakże w Hatred jedynie chodzi o to, aby zabić jak najwięcej ludzi, a przy tym dobrze się bawić. Co więcej, nomen omen, gra miała swoją premierę w dzień dziecka, pierwszego czerwca.

Grę również usunięto z popularnej platformy internetowej Steam, której właścicielem jest Valve Corporation. Gdy o głośnej grze i usunięciu jej ze Steama usłyszał Gabe Newell (jeden z założycieli, obecnie dyrektor firmy Valve), podjął osobistą interwencję i przywrócił Hatred z powrotem na internetową platformę.

Hatred
Wydawca

Destructive Creations

Dystrybutor

Steam

Kategoria wiekowa

od 18 roku życia

Data premiery (Świat)

01.06.2015

Data premiery (Polska)

01.06.2015

Tryby gry

single player

Platformy

PC

Wymagania sprzętowe PC

Minimalne wymagania Hatred:

  • Intel Core i5-750 2.6 GHz/AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz,
  • 4 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 5850 lub lepsza,
  • 4 GB HDD,
  • Windows Vista (SP2) 64-bit.
Oficjalna strona www

http://destructivecreations.pl/

d42nu5i
d42nu5i
d42nu5i
Więcej tematów
d42nu5i