Trwa ładowanie...
d3xy42r
Artykuł sponsorowany

Halloween w Łowcach Zombi i Obrońcach Galaktyki

Dokładnie 1 listopada serwery Łowców Zombi i Obrońców Galaktyki zaleje gęsty mroku. Wraz z wybiciem północy rozpocznie się Halloweenowy Turniej Militaria.pl z cennymi nagrodami rzeczowymi dla każdego pogromcy duchów!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Halloween w Łowcach Zombi i Obrońcach Galaktyki
Halloween w Łowcach Zombi i Obrońcach Galaktyki (materiały partnera)
d3xy42r

Przestarzały zegar odmierza czas - tik, tak, tik, tak - a Ty z niepokojem patrzysz przez niewielką szczelinę zabarykadowanego okna. Nigdy nie przerażał Cię sam wiatr, nawet wiejący głośno w najczarniejszą z nocy, w czasach, kiedy wszystko było proste, w czasach przed apokalipsą. Teraz, lodowaty wiatr przeszył Twoje serce nienaturalną grozą i to nie z powodu nieumarłych. Nie, to coś innego. Coś się zbudziło, coś pradawnego i nieskończenie złego i to coś, właśnie patrzy w Twoim kierunku. Nerwowo chwytasz za broń i właśnie wtedy zegar wybija północ...

  materiały partnera
(materiały partnera)

Wampiry, duchy i wilkołaki zaatakują świat Łowców Zombi i Obrońców Galaktyki, a śmierć przesłoni, jakąkolwiek nadzieje na jaśniejsze jutro. Walka będzie zacięta, a nagrody są może zgarnąć tylko nieliczne grono najdzielniejszych wojowników. Za pierwsze miejsce możesz zgarnąć Multitool Leatherman Rebar, za drugie miejsce przypada Latarka Olight, a za trzecie, para rękawic Mechanix Wear Original Black.

d3xy42r

Turniej Halloweenowy Militaria.pl został zorganizowany przy współpracy tym razem we współpracy z Militaria.pl, czyli największym w Polsce sklepem internetowym z bronią, samoobroną i outdoorem.

  materiały partnera
(materiały partnera)

Turniej będzie trwał między 1, a 26 listopada 2020 roku i w tym czasie należy regularnie wykonywać wskazane zadania w grach i zbierać specjalne punkty aktywności. Gracz, który uzbiera największą ilość punktów otrzyma specjalną nagrodę główną oraz dodatkowe nagrody wirtualne dla swojej postaci. Pamiętaj, że o zwycięstwie w turnieju, decyduje zajęcie miejsca w top 10 rankingu graczy, dokładnie 26 listopada 2020 o 23:59:59.

Graj na:

W Łowców Zombi na
- https://centralagier.wp.pl/Lowcy-Zombi/graj
- https://www.dobregry.pl/lowcyzombi

W Obrońców Galaktyki na
- https://centralagier.wp.pl/Obroncy-Galaktyki/graj
- https://www.dobregry.pl/obroncygalaktyki

d3xy42r

Podziel się opinią

Share
d3xy42r
d3xy42r
Więcej tematów