Trwa ładowanie...
d3hgzpp

Gwint na Androidzie w końcu stał się faktem. Premiera wyczekiwanej karcianki w świecie Wiedźmina

Chwilowo nie możemy liczyć na nowe produkcje gier wideo w świecie Wiedźmina, czekamy na Cyberpunka 2077. Obcować z Geraltem możemy co najwyżej w kolejnych portach istniejących gier. Tak też stało się dziś. Karciany Gwint jest już dostępny na Androidzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karciany Gwint w wiedźmińskim świecie Geralta z Rivii dostępny już na Androida
Karciany Gwint w wiedźmińskim świecie Geralta z Rivii dostępny już na Androida (Gwent @ Twitter)
d3hgzpp

Pierwszą platformą Gwinta był PC, później zawitał też na konsole (z których niestety już się wycofuje z powodu małego zainteresowania na tym sprzęcie) i mobilnie na urządzenia z iOS. Od dziś posiadacze smartfonów i tabletów z zielonym robotem Google również mogą rozgrywać karciane pojedynki. Oczywiście tytuł jest dostępny za darmo i w polskiej wersji językowej - chodzi nie tylko o napisy, ale i pełne spolonizowane udźwiękowienie.

Gwint jest idealną propozycją na platformy mobilne. Dobrze pokazała to popularność konkurencyjnego Heaartstone na przenośnych urządzeniach, czy niedawna ciepło przyjęta premiera Wojny Krwi na Nintendo Switch. Trochę dziwne, że Wojna Krwi na Nintendo spotkała się z cichą premierą, która nie była mocno wspierana przez CD Projekt ani Nintendo.

d3hgzpp

Karciany Wiedźmin już od dzisiejszego poranka

Gwint na Androida nie przewija się może w reklamach TV czy na pierwszych stronach gazet jak miało to miejsce z Wiedźmin 3, który z resztą zapoczątkował rozgrywkę w tą karcianą grę. Nie mniej o premierze mówiło się od dawna i CD Projekt jakiś czas temu umożliwił nawet wstępną rejestrację na Androidzie. Jeśli ją przeprowadziliście, to dziś rano powinien wyskoczyć wam komunikat o dostępności Gwinta do zainstalowania na waszych sprzętach z Androidem.

Podobnie jak edycja na komputery osobiste, porty na iOS oraz Androida będą wciąż rozwijane i wzbogacane o nowe dodatki oraz okolicznościowe prezenty. Aby zagrać na kolejnej platformie w Gwinta, niezbędne jest darmowe konto w GOG. Na pewno je macie, jeżeli spróbowaliście już Gwinta na komputerze. Po instalacji aplikacja wymaga zalogowania do swojego profilu w na tej należącej do Grupy CD Projekt platformie.

d3hgzpp

Podziel się opinią

Share

d3hgzpp

d3hgzpp
Więcej tematów