Trwa ładowanie...
d2a0w3q

Grid: Autosport

Najnowsze informacje
wikimedia Commons
Źródło: wikimedia Commons

Grid: Autosport to symulacja wyścigów samochodowych ze stajni Codemasters. Gra stwarza nam okazję, aby poczuć się jak prawdziwy profesjonalny kierowca, uczestniczący w zawodach. Oprócz tego, w Grid: Autosport pokierujemy wieloaspektową karierą kierowcy zawodowego, polegającą na dobieraniu partnerów, modyfikowaniu aut, czy pozyskiwaniem fundatorów.

Grid: Autosport – rozgrywka

Grid: Autosport skupia się na realnym odzwierciedleniu pracy profesjonalnego kierowcy, co sprawia, że w grze nie tylko będziemy się ścigać, ale też pokierujemy sprawami dotyczącymi sprawnego funkcjonowania całego teamu.

Twórcy z Codemasters przygotowali szeroką gamę samochodów do wyboru, tych masowo produkowanych jak i prototypów. Wszystkie auta w Grid: Autosport możemy tuningować wedle naszego gustu, poznając przy tym ogromne możliwości licznych rodzajów modyfikacji. Samochodami pokierujemy w 22 zróżnicowanych terenach, zawierających ponad 100 tras.

Grid: Autosport - mechanika gry

Grid: Autosport, w porównaniu do innych samochodówek z Codemasters, wyróżnia się wyjątkowo obszerną zawartością. Wprowadzono również wiele niuansów, zostawiając jednocześnie wszystkie smaczki, za które fani pokochali poprzednie samochodówki ze sławetnej serii samochodówek TOCA Race Driver (Grid: Autosport jest ósmą częścią tejże serii).

Graczy z pewnością ucieszy fakt, iż w Grid: Autosport powrócił, tak ważny dla wielu amatorów realistycznych symulatorów jazdy, widok z kokpitu pojazdu (zabrakło go w Grid 2, poprzedniej części serii).

Tryb kariery w Grid: Autosport odznacza się bogactwem możliwości, oferując nam nie tylko prowadzenie wyścigowego samochodu, ale też zajęciem się całą otoczką wystawiania samochodu do zawodów, opierającą się np.: na zatrudnianiu nowych członków teamu czy poszukiwaniu fundatorów.

Grid: Autosport – tryby

Oprócz profesjonalnej kampanii dla pojedynczego gracza, w Grid: Autosport możemy pograć w multiplayer. Poza klasycznymi zmaganiami na trasach wyścigowych, gracze mogą np.: tworzyć sieciowe kluby i konkurować między sobą o pierwsze miejsce w internetowym rankingu raceNet. Co więcej, twórcy gry raz w tygodniu wstawiają nowe wyzwania dla graczy online.

d2a0w3q
Grid: Autosport
Wydawca

Codemasters Software

Dystrybutor

Cenega S.A.

Kategoria wiekowa

powyżej 3 roku życia

Data premiery (Świat)

24.06.2014

Data premiery (Polska)

27.06.2014

Tryby gry

single player / multi player

Platformy

PC, X360, PS3

Wymagania sprzętowe PC

Zalecane wymagania Grid Autosport:

  • Core i5 3 GHz, 4 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB (Geforce GTX 660 lub lepsza),
  • 20 GB HDD,
  • Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8/8.1
Oficjalna strona www

http://www.codemasters.com/

d2a0w3q
d2a0w3q
d2a0w3q
Więcej tematów
d2a0w3q