Trwa ładowanie...
d3r7th5
d3r7th5

Grand Theft Auto Online

Najnowsze informacje
Grand Theft Auto Online to dodatek do gry GTA V, umożliwiający grę w trybie wieloosobowym wikimedia Commons

Grand Theft Auto Online to gra sieciowa przeznaczona do rozgrywki wieloosobowej. GTA Online zapewnia graczom swobodną eksplorację świata, znanego z GTA V, nawet szesnastu osobom jednocześnie. Grający spotykają się na ulicach Los Santos i ruszają razem na przeróżne misje, włączając się w aktywności poboczne lub biorąc udział w tradycyjnych trybach sieciowych. Dużym atutem gry jest możliwość tworzenia własnych misji, dzięki wbudowanemu kreatorowi. Studio Rockstar Games stale ulepsza GTA Online o nowe elementy i moduły.

Grand Theft Auto Online – mechanika gry

W GTA Online nie będziemy mieli do czynienia z triumwiratem bohaterów pochodzących z GTA V. W ramach rozgrywki sieciowej, gracze wchodzą w skórę wybranych gangsterów, zaś sam wygląd postaci możemy dowolnie przekształcać.

Będąc już online, zajmujemy się eksploracją ogromnej metropolii Los Santos (zaprojektowanej na podobieństwo Los Angeles) oraz terenów wokół miasta, korzystając z licznych atrakcji przygotowanych dla graczy. Mechanika gry w trybie multiplayer nie wiele różni się od zastosowań obecnych w GTA V.

W GTA Online możemy, wspólnie z przyjaciółmi, wykonywać przeróżne zadania, są to między innymi: ochrona celu, morderstwo czy napad na bank. Tak jak w zwykłym GTA, zlecenia są nam przekazywane za pomocą cutscenek, przez bohaterów mających własny głos i określony charakter.

Gdy znudzi nam się przemierzanie Los Santo i angażowanie się w dedykowane zlecenia, możemy wziąć udział w jednym z wielu tradycyjnych trybów sieciowych, takich jak: deathmatch, co więcej, mamy możliwość projektowania własnych rozgrywek sieciowych, które możemy udostępnić pozostałym graczom ze społeczności GTA.

A gdy znudzą nam się strzelaniny, pościgi, napady na bank, możemy, wraz z grupą przyjaciół, poużywać nieco życia, biorąc udział we wspólnym skoku spadochronowym, relaksując się przy grze w golfa, wybierając się na konne wyścigi, czy sprawdzając, kto wśród znajomych jest najlepszy w siłowaniu się na rękę, oraz wiele innych.

W GTA Online zarabiamy pieniądze wykonując zlecenia, kradnąc samochody, oddając się hazardowi, itd. Zarobione środki wydajemy na liczne, estetyczne elementy wyglądu zewnętrznego – fryzura, tatuaże, garderoba, etc. Oczywiście kupujemy też broń i pojazdy, które możemy w różnoraki sposób tuningować. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby nabyć własną rezydencję i zaprosić do niej swoich przyjaciół.

Grand Theft Auto Online – moduły

GTA Online w pierwotnym zamyśle było tylko modułem do rozgrywki dla pojedynczego gracza, lecz z biegiem czasu moduł ten rozrósł się w grę o wielu możliwościach i ogromnych perspektywach.

Tak więc deweloperzy, na przestrzeni miesięcy, rozszerzyli podstawowe GTA Online, dzięki temu możemy wziąć udział w futurystycznych wyścigach, przypominających te z filmu Tron. Co więcej, teraz możemy przejąć rolę szefa gangu motocyklowego, stać się głównym bosem organizacji przestępczej albo, dzięki modułowi Karkołomne wyczyny, wziąć udział w szalonych i niebezpiecznych wyścigach.

Grand Theft Auto Online
Wydawca

Rockstar Games

Dystrybutor

Cenega S.A.

Kategoria wiekowa

powyżej 18 roku życia

Data premiery (Świat)

14.04.2015

Data premiery (Polska)

14.04.2015

Tryby gry

multi player

Platformy

PC, X360, XONE, PS3, PS4

Wymagania sprzętowe PC

Minimalne wymagania Grand Theft Auto Online:

  • Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz/AMD Phenom 9850 2.5 GHz,
  • 4 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB GeForce 9800 GT/Radeon HD 4870 lub lepsza,
  • 65 GB HDD,
  • Windows Vista/7(SP1)/8/8.1 64-bit.
Oficjalna strona www

http://www.rockstargames.com/GTAOnline/

d3r7th5
d3r7th5
d3r7th5
Więcej tematów
d3r7th5