Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw

God Eater 3 - Najnowsze informacje

RPG akcji "God Eater 3" od studia Bandai Namco miał premierę 8 lutego 2019 Materiały prasowe
Podziel się

"God Eater 3" to japońska fabularna gra akcji od studia Bandai Namco, która trafiła na konsole PlayStation 4 i komputery osobiste w lutym 2019. Postapokaliptyczny "God Eater 3" kładzie nacisk na element zręcznościowe

Qaqwqwrqw

God Eater 3 – informacje o grze

"God Eater 3" jest już trzecią odsłoną japońskiej serii RPG-ów akcji "God Eater". Charakterystyczne elementy rozgrywki to szybka akcja, walki w stylu hack'n'slash i elementy RPG. W odróżnieniu od poprzednich odsłon cyklu gra "God Eater 3" nie została stworzona z myślą o konsolach przenośny, a zamiast tego trafiła bezpośrednio na PC i konsole PlayStation 4.

Według agregatora Metacritic "God Eater 3" został całkiem ciepło przyjęty przez krytyków i graczy, od obu grup użytkowników otrzymując notę 7,1/10.

God Eater 3 – fabuła

Historia, jaką gracz poznaje w grze "God Eater 3", przedstawia zdarzenia rozgrywające się w odległej przyszłości. Egzystencja rasy ludzkiej staje pod znakiem zapytania, gdy atak przypuszczają monstra zwane Aragami. Szansę na zwycięstwo w walce z niebezpiecznymi istotami mają jedynie potężni wojownicy znani jako Pożeracze Bóstw (tytułowi God Eaters).

Qaqwqwrqw

God Eater 3 – rozgrywka

"God Eater 3" to gra bazująca na widowiskowych walkach zręcznościowych, podczas których gracz korzysta z niszczycielskich broni. Uzbrojenie służy do walki wręcz, jednak istnieje możliwość przekształcenia jej w broń dystansową. Podczas rozgrywki należy wykonywać misje i oczyszczać lokacje z przebywających tam Aragami.

Osoby preferujące rozgrywkę jednoosobową mogą przejść kampanię "God Eater 3" w pojedynkę. W dowolnej chwili można też przełączyć się w tryb kooperacji online i skorzystać z pomocy innych graczy.

God Eater 3 – twórcy

Chociaż za wcześniejsze gry z serii God Eater odpowiadało studio Shift, to deweloperem "God Eater 3" zostało Marvelous First Studio. Jest to deweloper gier na różne platformy, w tym na Nintendo 3DS ("Monster Hunter Stories"), Wii ("Valhalla Knights: Eldar Saga"), Nintendo Switch ("Travis Strikes Again: No More Heroes", "Fate/Extella Link") czy PlayStation 4 ("Fate/Extella: The Umbral Star").

Qaqwqwrqw

O zmianie dewelopera zdecydował wydawca serii God Eater, czyli Bandai Namco Entertainment. Początkowa sekwencja "God Eater 3" to animacja przygotowana przez japońskie studio filmowe Ufotable.

Seria God Eater – najważniejsze gry

 • God Eater (2010) – pierwsza część serii wyprodukowana przez studio Shift, która trafiła na konsolę przenośną PlayStation Portable.
 • Gods Eater Burst (2011) – rozszerzona edycja oryginału ukazała się w Japonii w 2010 roku, a do Europy dotarła w marcu 2011.
 • God Eater 2 (2013) – druga gra z cyklu, kontynuacja historii z poprzedniej części.
 • God Eater 2 Rage Burst (2016) – odświeżona i nieco zmodyfikowana wersja "dwójki" w Japonii była dostępna już w 2015 roku, ale do USA i Europy dotarła z opóźnieniem.
 • God Eater Resurrection (2016) – gra jest remakiem "Gods Eater Burst", a tym samym również oryginalnej produkcji z 2010 roku; w 2016 roku trafiła na platformę Steam w Ameryce Północnej, pojawiło się również wydanie na PS4 i PS Vita.
 • God Eater 3 – trzecia pełnoprawna odsłona serii God Eater.
Qaqwqwrqw
God Eater 3 - Informacje podstawowe
Wydawca

Bandai Namco Entertainment

Kategoria wiekowa

PEGI 12

Data premiery (Świat)

08.02.2019

Tryby gry

single/multiplayer

Platformy

PC, PS4

Wymagania sprzętowe PC
Qaqwqwrqw

Minimalne wymagania sprzętowe gry :

 • system: Windows 7 64-bit, SP1
 • DirectX: Wersja 11
 • procesor: Intel Core i5-3470 lub AMD FX-8120
 • pamięć: 4 GB RAM
 • karta graficzna: GeForce GTX 760 lub Radeon R9 290X
 • wolne miejsce na dysku: 25 GB
Oficjalna strona www

https://www.bandainamcoent.com/games/god-eater-3

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw