Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Gemstone Legends – nowa polska gra na światowym poziomie!

W Krakowie, pod okiem pasjonatów gier, powstała ciekawa i angażująca produkcja
Share
Gemstones Legends
Gemstones LegendsŹródło: materiały partnera
d31f1d7

Weterani w branży gier, z olbrzymim doświadczeniem, zabrali się za stworzenie gry mobilnej z prawdziwego zdarzenia. Gra Gemstone Legends powstała w rodzinnej firmie OneMoreGame, gdzie każdy się zna, a czas spędzają nie tylko w pracy, ale także dzielą wspólne pasje po godzinach. Zespół to pasjonaci RPG, a w gry grają od dziecka. Praca to dla nich nie tyle co zadanie do wykonania, a pasja i ogromna satysfakcja. Lata doświadczenia, zarówno w graniu, jak i tworzeniu gier, pozwoliło na zebranie grupy ekspertów nie bojących się wyzwań.

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

- Pomysł na Gemstone Legends zrodził się w naszych głowach już dawno. Zapragnęliśmy stworzyć grę, która wyróżni się na rynku swoją unikatową mechaniką i stylistyką. Gemstone Legends to gratka dla tych, którzy poszukują rozrywki i rywalizacji, a czas nie pozwala im spędzać długich godzin przed komputerem czy konsolą. – mówią zgodnie twórcy gry.

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Gemstone Legends jest grą z gatunku RPG z elementami Puzzle. Osadzona w klimacie fantasy, opiera się na kolekcjonowaniu i ulepszaniu Bohaterów. Rozbudowany system ekwipunku, ogromna pula zróżnicowanych postaci oraz rozwinięty system specjalnych umiejętności pozwala każdemu dopasować drużynę pod swój styl gry.

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Gemstone Legends oferuje możliwość jednoczenia się w Gildie i wspólnej walki z potężnymi Bestiami, a walki na Arenie pozwalają zmierzyć się graczom w drodze po prestiżowe miejsca w rankingach.

d31f1d7

Co nas wyróżnia?

  • Specjalni towarzysze podróży - Smoki.
  • Ręcznie rysowani, drobiazgowo animowani, unikatowi Bohaterowie.
  • Możliwość eksploracji rozbudowanego świata, pełnego zróżnicowanych map, w którym to gracz wybiera swoją drogę do celu.
  • Unikatowy system łączenia klocków.
  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Gra dostępna jest na urządzenia z system Android

Sprawdź, czy podołasz wyzwaniu! Zagraj już teraz na Google Play

d31f1d7

Podziel się opinią

Share
d31f1d7
d31f1d7
Więcej tematów