Trwa ładowanie...
d3xy42r
Artykuł sponsorowany

Gemstone Legends – nowa polska gra na światowym poziomie!

W Krakowie, pod okiem pasjonatów gier, powstała ciekawa i angażująca produkcja
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gemstones Legends
Gemstones Legends (materiały partnera)
d3xy42r

Weterani w branży gier, z olbrzymim doświadczeniem, zabrali się za stworzenie gry mobilnej z prawdziwego zdarzenia. Gra Gemstone Legends powstała w rodzinnej firmie OneMoreGame, gdzie każdy się zna, a czas spędzają nie tylko w pracy, ale także dzielą wspólne pasje po godzinach. Zespół to pasjonaci RPG, a w gry grają od dziecka. Praca to dla nich nie tyle co zadanie do wykonania, a pasja i ogromna satysfakcja. Lata doświadczenia, zarówno w graniu, jak i tworzeniu gier, pozwoliło na zebranie grupy ekspertów nie bojących się wyzwań.

  materiały partnera
(materiały partnera)

- Pomysł na Gemstone Legends zrodził się w naszych głowach już dawno. Zapragnęliśmy stworzyć grę, która wyróżni się na rynku swoją unikatową mechaniką i stylistyką. Gemstone Legends to gratka dla tych, którzy poszukują rozrywki i rywalizacji, a czas nie pozwala im spędzać długich godzin przed komputerem czy konsolą. – mówią zgodnie twórcy gry.

  materiały partnera
(materiały partnera)

Gemstone Legends jest grą z gatunku RPG z elementami Puzzle. Osadzona w klimacie fantasy, opiera się na kolekcjonowaniu i ulepszaniu Bohaterów. Rozbudowany system ekwipunku, ogromna pula zróżnicowanych postaci oraz rozwinięty system specjalnych umiejętności pozwala każdemu dopasować drużynę pod swój styl gry.

  materiały partnera
(materiały partnera)

Gemstone Legends oferuje możliwość jednoczenia się w Gildie i wspólnej walki z potężnymi Bestiami, a walki na Arenie pozwalają zmierzyć się graczom w drodze po prestiżowe miejsca w rankingach.

d3xy42r

Co nas wyróżnia?

  • Specjalni towarzysze podróży - Smoki.
  • Ręcznie rysowani, drobiazgowo animowani, unikatowi Bohaterowie.
  • Możliwość eksploracji rozbudowanego świata, pełnego zróżnicowanych map, w którym to gracz wybiera swoją drogę do celu.
  • Unikatowy system łączenia klocków.
  materiały partnera
(materiały partnera)

Gra dostępna jest na urządzenia z system Android

Sprawdź, czy podołasz wyzwaniu! Zagraj już teraz na Google Play

d3xy42r

Podziel się opinią

Share
d3xy42r
d3xy42r
Więcej tematów