Trwa ładowanie...
d2qokiz

Frostpunk

Najnowsze informacje
facebook.com
Źródło: facebook.com

Frostpunk został stworzony przez Jakuba Stokalskiego i 11 bit studios (siedziba w Warszawie). Premiera gry Frostpunk wyznaczona jest na marzec 2018 r. Będzie dostępna na platformie Steam. Frostpunk umożliwia grę w trybie single player.

Frostpunk - opis gry

Akcja Frostpunk ma miejsce w XIX w. po nastąpieniu nowej epoki lodowcowej. W sercu mroźnego postapokaliptycznego środowiska gracz buduje i rozwija miasto ocalonych. W tej survivalowej produkcji ważne są ustanawiane prawa, które ukształtują społeczność w taki sposób, by nie straciła nadziei i woli życia. Frostpunk zawiera nawet specjalny wskaźnik, odzwierciedlający nastroje mieszkańców. Decyzja w sprawie praw rzadko kiedy jest prosta. Każda ma swoje dobre i złe strony. Gracz musi czasem zdecydować, czy kierować się dobrem jednostki czy ogółu. Czasy, w jakich dzieje się akcja gry Frostpunk, mają wpływ na szczególne problemy w społeczeństwa, a także na rodzaje wyposażenia np. energia wytwarzana jest dzięki silnikom parowym.

Na początku gry Frostpunk zasoby są stosunkowo łatwe do zebrania, ale z czasem jest ich coraz mniej. By nie zagłodzić mieszkańców, gracz musi budować specjalne konstrukcje, dzięki którym można wydobyć cenne surowce z głębi, a także balon jako środek transportu, który pozwoli na zbadanie i eksploatowanie okolicy.

Frostpunk - grafika i muzyka

Grafika Frostpunk jest imponująca - chłodna kolorystyka pozwala wczuć się w przeraźliwie zimny klimat. Atmosferę miejsca podkreśla także muzyka polskiego kompozytora Piotra Musiała, który ma na koncie m.in. ścieżkę dźwiękową do jednej z cześci kultowego Wiedźmina.

d2qokiz
Frostpunk
Wydawca

11 bit studios

Dystrybutor

Steam

Kategoria wiekowa

16+

Tryby gry

single player

Platformy

PC

Wymagania sprzętowe PC

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10
  • Procesor: (informacje wkrótce)
  • Karta graficzna: (informacje wkrótce)
  • DirectX: Wersja 11
  • Karta dźwiękowa: DirectX compatible
Oficjalna strona www

http://www.frostpunkgame.com/

d2qokiz
d2qokiz
d2qokiz
Więcej tematów
d2qokiz