Trwa ładowanie...
d3zb0sc
d3zb0sc

Five Nights at Freddy's 2

Najnowsze informacje
Five Nights at Freddy's 2 to kolejna odsłona survivalowego horroru, w której wcielamy się w nocnego stróża restauracji i usiłujemy przeżyć kolejnych 5 nocy w budynku pełnym morderczych maskotek wikimedia Commons

Five Nights at Freddy's 2 to kolejna część oryginalnego survival horroru, autorstwa niezależnego twórcy Scotta Cawthona. W grze znów wcielimy się w nocnego stróża restauracji, gdzie po zmroku grasują szalone i niebezpieczne animatroniczne maskotki. W drugiej części gry, kukły posiadają system rozpoznawania twarzy, dzięki czemu gracz, jako stróż nocny, będzie mógł przywdziać maskę, unikając w ten sposób ataku ze strony zabójczych zabawek.

Five Nights at Freddy's 2 – fabuła gry

W *kontynuacji Five Nights at Freddy's * wejdziemy w rolę nowego stróża, który nie zważając na przestrogi poprzednika, zatrudnia się jako strażnik nocny. Budynek pizzerii poddano gruntownej przebudowie, tak, aby panowały w nim lepsze standardy bezpieczeństwa, natomiast kłopotliwe mechaniczne kukły zostały zaopatrzone w całkowicie nowe oprogramowanie oraz specjalną funkcję odróżniania twarzy.

Five Nights at Freddy's 2 – mechanika gry

Fundamentalne zasady rozgrywki w Five Nights at Freddy's 2 są praktycznie takie same jak w części pierwszej, chociaż mechanika gry został nieco zmieniona. Tak więc znowu będziemy musieli bez przerwy, bardzo uważnie, oglądać obrazy z kamer rozmieszczonych w całym budynku. Spora zaś różnica zaszła w kwestii oświetlenia.

Zamiast systemu oświetlenia znanego z pierwszej części Five Nights at Freddy's, nasz bohater będzie zdany wyłącznie na latarkę. Co więcej, stróżówka ma tylko jedno wejście, pozbawione drzwi. Jedyną więc nadzieją na uniknięcie śmierci z rąk morderczej kukły, jest założenie specjalnej maski, która spowoduje konsternację szalonego animatronika, opierającego się o wmontowany tryb rozpoznawania twarzy.

Zasady zwycięstwa w Five Nights at Freddy's 2 są takie same jak w pierwszej części, musimy przetrwać serię pięciu nocy (do rozgrywki dodano szóstą, bonusową noc). Nocą w pizzerii polować na nas będą nie tylko dobrze znane animatroniki z poprzedniej odsłony, ale też całkiem nowe maskotki, które, wraz z każdą nadchodząca nocą, wykazują się coraz większym pomyślunkiem, co raz bardziej przemyślaną strategią, mającą na celu nas oszukać, zaskoczyć i zabić.

Five Nights at Freddy's 2
Wydawca

Scott Cawthon

Dystrybutor

Steam

Kategoria wiekowa

od 12 roku życia

Data premiery (Świat)

10.11.2014

Tryby gry

single player

Platformy

PC, AND, WP, iOS

Wymagania sprzętowe PC

Minimlane wymagania Five Nights at Freddy's:

  • Intel Pentium IV 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB Geforce GTS 450/Radeon HD 5670 lub lepsza, * 250 MB HDD,
  • Windows XP/Vista/7.
Oficjalna strona www

http://www.scottgames.com/

d3zb0sc
d3zb0sc
d3zb0sc
Więcej tematów
d3zb0sc