Trwa ładowanie...
d3zb0sc
d3zb0sc

Five Nights at Freddy's 3

Najnowsze informacje
Five Nights at Freddy's 3 to kolejna odsłona survivalowego horroru, w którym wcielamy się w stróża nocnego, muszącego przeżyć pięć nocy w domu razem z morderczymi straszydłami wikimedia Commons

Five Nights at Freddy's 3 to trzecia część ekscentrycznej gry z gatunku survivalowego horroru. Za oryginalną produkcję odpowiada niezależny protoplasta tytułu - Scott Cawthon. Akcja trzeciej części gry rozpoczyna się po trzydziestu latach od zamknięcia Freddy Fazbear's Pizza. W restauracji, po zachodzie słońca, grasowały mordercze animatroniczne maskotki. Lokal gastronomiczny przejmują nowi właściciele z zamiarem odkopania dawnej legendy o makabrycznych zabawkach-mordercach.

Five Nights at Freddy's 3 – fabuła gry

Druga odsłona Five Nights at Freddy's rozgrywa się kilkadziesiąt lat po zlikwidowaniu sławnej restauracji. Upłynęło sporo czasu od wydarzeń z pierwszej oraz drugiej części i wydaje się, że już zapomniano o uśpionej grozie Freddy Fazbear's Pizza. Nowi właściciele widzą w historii o krwiożerczych zwierzakach-robotach potencjał marketingowy, który powinien spowodować napływ rzeszy nowych klientów.

I tak też się stało. Lokal został kupiony i zaadaptowany w dom strachów o nazwie Fazbear's Fright: The Horror Attraction, zaś stare animatroniki obsadzono w rolach przerażających modeli, straszących klientów atrakcji turystycznej.

Nowi właściciele, w trakcie eksplorowania nabytej nieruchomości, odkrywają wyjątkową, sekretną maskotkę. Ucieszeni niezwykłym odkryciem, postanowili z nowego robota zrobić główną atrakcję, lecz nikt nie mógł się spodziewać, jaki mroczny sekret jest udziałem strasznego animatronika.

Five Nights at Freddy's 3 – mechanika gry

Fundamentalne elementy rozgrywki Five Nights at Freddy's 3 są takie same, jak w poprzednich dwóch częściach gry. Naszą misją będzie przetrwanie pięciu nocy, jako nocny strażnik atrakcji turystycznej Fazbear's Fright: The Horror Attraction. Pod komendą mamy dziesięć kamer, pięć kanałów wentylacyjnych, panel kontrolny oraz osobny przycisk "audio".

W czasie gry Five Nights at Freddy's 3 wpatrujemy się w obrazy przesyłane z sieci monitoringu, śledząc ruchy morderczych maszyn. Nie możemy dopuścić do tego, aby wtargnęły one do naszej stróżówki, skąd opanowujemy całą sytuację. Animatroniki będą działać w grupie, chcąc uśpić naszą czujność, wyprowadzić nas w pole i znienacka zaatakować. No i nie możemy zapomnieć o nowej, tajemniczej maskotce, która na pewno zaskoczy wszystkich fanów serii Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's 3
Wydawca

Scott Cawthon

Kategoria wiekowa

od 12 roku życia

Data premiery (Świat)

02.03.2015

Tryby gry

single player

Platformy

PC, AND, WP, iOS

Wymagania sprzętowe PC

Minimalne wymagania Five Nights at Freddy's 3:

  • Intel Pentium 4 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 660 Ti/Radeon HD 7870 lub lepsza, * 250 MB HDD,
  • Windows XP/Vista/7/8.
Oficjalna strona www

http://www.scottgames.com/

d3zb0sc
d3zb0sc
d3zb0sc
Więcej tematów
d3zb0sc