WP

Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek - KONKURS

Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek - przełomowy tytuł w historii Aritfex Mundi,  od którego „wszystko się zaczęło”, dlatego firma traktuję tę grę wyjątkowo. Niedawno pojawiła się także wersja na PS4. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym można zgarnąć kod Steam na tę grę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek - KONKURS
(Artifex Mundi)
WP

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Każdy kto pragnie wygrać kod Steam, umożliwiający pobranie gry Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek musi:

  1. Napisać krótki tekst o grze w jaką ostatnio grał - maksymalnie 250 znaków. Nie ma znaczenia z jakiej platformy jest ta gra i w jakim gatunku. Po prostu zróbcie ciekawy opis.
  2. Wysłać swój tekst na adres mailowy - gry@serwis.wp.pl
  3. Oczekiwać na kontakt z naszej strony. Nasza redakcja wybierze 10 najlepszych opisów i skontaktuje się tylko ze zwycięzcami.

Teksty nadsyłamy do 28 lutego 2017 roku. Prace nadesłane po terminie, nie wezmą udziału w konkursie. Wyniki ogłosimy do 10 marca 2017 roku.

Powodzenia!

WP

_Kilka słów o Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek. Główna bohaterka trafia do tytułowego Maple Creek, gdzie w trakcie nawałnicy ulega wypadkowi i traci pamięć. Po przebudzeniu nie jest w stanie przypomnieć sobie kim jest i co sprowadziło ją do tego zapomnianego miejsca. Będzie musiała przeprowadzić śledztwo i krok po kroku poskładać w jedną całość własne wspomnienia oraz inne kawałki układanki, które odkryją tajemnice skryte za zasłoną niepamięci. Czy wypadek podczas burzy ma coś wspólnego z zaginioną nastolatką? Kim jest tajemniczy Kaznodzieja, roztaczający złowróżbny i hipnotyzujący wpływ na mieszkańców Maple Creek? Czy dziwne wydarzenia, których świadkiem jest bohaterka to tylko szereg zbiegów okoliczności, czy też może za małomiasteczkową idyllą skrywa się prastare zło? _

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP