Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek - KONKURS

Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek - przełomowy tytuł w historii Aritfex Mundi,  od którego „wszystko się zaczęło”, dlatego firma traktuję tę grę wyjątkowo. Niedawno pojawiła się także wersja na PS4. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym można zgarnąć kod Steam na tę grę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek - KONKURS
(Artifex Mundi)
WP

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Każdy kto pragnie wygrać kod Steam, umożliwiający pobranie gry Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek musi:

  1. Napisać krótki tekst o grze w jaką ostatnio grał - maksymalnie 250 znaków. Nie ma znaczenia z jakiej platformy jest ta gra i w jakim gatunku. Po prostu zróbcie ciekawy opis.
  2. Wysłać swój tekst na adres mailowy - gry@serwis.wp.pl
  3. Oczekiwać na kontakt z naszej strony. Nasza redakcja wybierze 10 najlepszych opisów i skontaktuje się tylko ze zwycięzcami.

Teksty nadsyłamy do 28 lutego 2017 roku. Prace nadesłane po terminie, nie wezmą udziału w konkursie. Wyniki ogłosimy do 10 marca 2017 roku.

Powodzenia!

WP

Kilka słów o Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek. Główna bohaterka trafia do tytułowego Maple Creek, gdzie w trakcie nawałnicy ulega wypadkowi i traci pamięć. Po przebudzeniu nie jest w stanie przypomnieć sobie kim jest i co sprowadziło ją do tego zapomnianego miejsca. Będzie musiała przeprowadzić śledztwo i krok po kroku poskładać w jedną całość własne wspomnienia oraz inne kawałki układanki, które odkryją tajemnice skryte za zasłoną niepamięci.  Czy wypadek podczas burzy ma coś wspólnego z zaginioną nastolatką? Kim jest tajemniczy Kaznodzieja, roztaczający złowróżbny i hipnotyzujący wpływ na mieszkańców Maple Creek? Czy dziwne wydarzenia, których świadkiem jest bohaterka to tylko szereg zbiegów okoliczności, czy też może za małomiasteczkową idyllą skrywa się prastare zło?

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP