Trwa ładowanie...
d1f62aq
d1f62aq

EA Sports UFC 3

Najnowsze informacje
Gra sportowa EA Sports UFC 3 odzwierciedla walki zawodników MMA Youtube.com - stopklatki
Gra sportowa EA Sports UFC 3 odzwierciedla walki zawodników MMA

EA Sports UFC 3 jest trzecią grą sportową z serii skierowanej do miłośników walk MMA. Bazuje ona na zawodach Ultimate Fighting Championship (UFC), a jej światową premierę na konsolach PS4 i Xbox One twórcy zapowiedzieli na 2 lutego 2018 roku.

EA Sports UFC 3 – rozgrywka

EA Sports UFC 3 jest sportową grą zręcznościową o charakterze symulacji, w której bierzemy udział w zawodach i pojedynkach popularnych mieszanych sztuk walki (MMA). Trzecia już odsłona serii kontynuuje tradycję poprzedniczek, jednak w odświeżonej oprawie graficznej. Twórcy poprawili też płynność rozgrywki i wprowadzili ulepszony system animacji wykorzystujący technologię Real Player Motion (RPM) – gracze skorzystają z ok. 5 tys. stworzonych od podstaw animacji.

Nowością w UFC 3 ma być sposób przypisywania zawodnikom atrybutów, które przydzielane są do czterech kategorii: wytrzymałości, kondycji, grapplingu i zadawania ciosów. Poza rozbudowanym i realistycznym systemem walk gracz zajmie się też działaniami marketingowymi w celu wypromowania swojego zawodnika. Dobrze przeprowadzone kampanie pozwolą na zyskanie większej popularności wśród fanów oraz otworzą nowe możliwości takie jak korzystne kontrakty i wspinanie się po szczeblach kariery MMA.

Dostępne w EA Sports UFC 3 tryby gry obejmują klasyczny tryb kariery (G.O.A.T.), tryb knockout i stójkowy, a także tryb turniejowy w rozgrywce wieloosobowej. Pojawiła się również możliwość spersonalizowania poszczególnych elementów rozgrywki w trybie "Walcz teraz".

EA Sports UFC 3 – zawodnicy

Wśród promowanych w EA Sports UFC 3 zawodników znajdują się tacy fighterzy jak Georges St-Pierre i Cody Garbrandt. Na oficjalnej okładce pudełkowej wersji EA Sports UFC 3 zobaczymy słynnego zawodnika Conora McGregora. Poza grą zawodnikami znanymi z męskiego MMA konkurującymi w ośmiu kategoriach wagowych będzie można rozegrać starcia w wadze słomkowej i koguciej kobiet. Wcielimy się m.in. w polskie zawodniczki: Karolinę Kowalkiewicz i Joannę Jędrzejczyk.

EA Sports UFC 3 – poprzednie gry z serii

Początki cyklu gier poświęconych mieszanym sztukom walki sięga 2014 roku, gdy na rynek gier trafiła pierwsza część EA Sports UFC. Produkcja była symulatorem walk, w którym gracze mieli okazję wyjść na ring jako znani zawodnicy należący do organizacji UFC. W 2016 roku pojawiła kolejna odsłona tego symulatora MMA – EA Sports UFC 2. Druga gra z serii oferowała szerszy niż poprzedniczka wybór prawdziwych zawodników i zawodniczek, a także liczne usprawnienia rozgrywki. W listopadzie 2017 roku studio EA Sports ogłosiło, że prace nad EA Sports UFC 3 trwają. Ostatecznie premierę gry zapowiedziano na 2 lutego 2018 roku.

EA Sports UFC 3
Wydawca

Electronic Arts Inc.

Dystrybutor

Electronic Arts Polska

Kategoria wiekowa

PEGI 16

Data premiery (Świat)

02.02.2018

Data premiery (Polska)

02.02.2018

Tryby gry

singleplayer, multiplayer

Platformy

PlayStation 4, Xbox One

Oficjalna strona www

https://www.ea.com/pl-pl/games/ufc/ufc-3

d1f62aq

d1f62aq
d1f62aq
Więcej tematów
d1f62aq