ycipk-hoy8q2

"Diablo III" na Nintendo Switch oficjalne zapowiedziane

Po przecieku z Forbes Blizzard Entertainment więcej nie mógł ukrywać nowości. Studio potwierdziło, że "Diablo III" trafi na konsoli Switch w wersji "Eternal Collection” pojawi się jeszcze w tym roku wraz z ekskluzywnymi dodatkami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blizzard potwierdził, że "Diablo III" trafi na Switcha
Blizzard potwierdził, że "Diablo III" trafi na Switcha (Materiały prasowe)
ycipk-hoy8q2

Tylko wczoraj informowaliśmy was o kolejnych plotkach dotyczących premiery "Diablo III" na Nintendo Switch. A dziś już mamy oficjalne potwierdzenie Blizzarda, że gra w rzeczywistości trafi do tych konsoli przenośnych. Dodatkowo, producent podzielił się wieloma ciekawostkami na temat odsłony serii.

Otóż zostały potwierdzone dotychczasowe domysły, że "Diablo III" na Switchu pojawi się z dodatkami. Tak, graczom będą dostępne "Reaper of Souls" i “Rise of the Necromancer”. Oprócz tego, w "Eternal Collection” będzie też dodatkowa zbroja Ganondorfa, czyli głównego antagonistę serii “Legend of Zelda”, skrzydła, a także ramkę portretu z symbolem Triforc. Nie zabraknie też zwierzęcego kamrata w postaci kurczaka.

ycipk-hoy8q2

Poza tym w wersji gry dla Switcha pojawi się specjalny tryb przygody dla graczy „sezonowych”. Co dotyczy wcześniejszych plotek na temat trybu multiplayer, to one też zostały potwierdzone. Na wspólnym ekranie będzie można zagrać maksymalnie w trójkę, takie same zasady będą dotyczyły rozrywki za pomocą podłączenia do Internetu (jednak w tym przypadku konieczna będzie płatna subskrypcja Nintendo).

Ważne też jest, że Blizzard zapewni graczom zapisanie rozgrywki na chmurze. Nie można będzie jednak przeniesienie je na inne urządzenia, tym samym tworząc rozgrywkę cross-platformową. Mimo że na razie takiej możliwości nie istnieje, przedstawiciele studia twierdzą, że w przyszłości taka opcja mogłaby się pojawić.

"Diablo III" jest pierwszą od 15 lat grą produkcji Blizzard Entertainment, która trafi na konsoli Switch. Zgodnie z ostatnim komunikatem od producentów, wkrótce możemy oczekiwać jeszcze więcej nowości i zapowiedzi dotyczących właśnie tej serii. Na razie z pewnością możemy oczekiwać premiery na Switchu jeszcze w tym roku – ona ma odbyć się jesienią.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-hoy8q2

ycipk-hoy8q2
ycipk-hoy8q2