Trwa ładowanie...
d1an5h1

Death Stranding w nowej reklamie i z próbką polskiego dubbingu

Na jutubowym kanale PlayStation Polska pojawiła się polska wersja reklamy tajemniczej gry "Death Stranding". Można w niej posłuchać próbki polskiego dubbingu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzisiaj nowy trailer "Death Stranding" - gry Hideo Kojimy
Dzisiaj nowy trailer "Death Stranding" - gry Hideo Kojimy (Materiały prasowe)
d1an5h1

"Death Stranding" to gra wyprodukowana przez legendarnego twórcę, Japończyka Hideo Kojimę, który jest odpowiedzialny m.in. za serię "Metal Gear Solid" produkowaną przez Konami. W 2015 roku Kojima odszedł z firmy i założył własne studio Kojima Productions. Pierwszą, niezależną grą Japończyka będzie właśnie "Death Stranding".

Oczekiwania na grę podsyca fakt, że nikt do końca nie wie o czym opowiada "Death Stranding", ani jakim gatunkiem gry będzie. Sam Kojima jest na ten temat bardzo tajemniczy. W tym momencie można przypuszczać, że gra będzie połączeniem survivalu, horroru, eksploracji, walki, bogatej fabuły i elementów RPG.

d1an5h1

Gra ukaże się jedynie na konsoli PlayStation 4 i będzie w pełni dubbingowana. W polskiej wersji reklamy możemy usłyszeć głos głównego bohatera Maxa, którego w angielskiej wersji gra Norman Reedus znany z serialu "The Walking Dead". Premiera tytułu odbędzie się 9 listopada.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1an5h1

d1an5h1
d1an5h1