Trwa ładowanie...
d1bcwro

Dark Souls II

Najnowsze informacje
Gra Dark Souls II to fabularna gra akcji na konsole i komputery osobiste flickr.com

Dark Souls II jest fabularną grą akcji z serii Souls, wyprodukowaną przez studio From Software i wydaną w 2014 roku na komputery osobiste z systemem Windows oraz konsole Playstation 3 i Xbox 360.

Dark Souls II – informacje ogólne

Dark Souls II należy do serii gier, w której skład wchodzą tytuły: Demon's Souls (2009), Dark Souls (2011) i Dark Souls III (2016). Dark Souls II jest trzecią grą z cyklu Souls. 11 marca 2014 roku została udostępniona na PC, PS3 i Xbox 360, a w kwietniu 2015 roku pojawiła się jej rozszerzona wersja Dark Souls II: Scholar of the First Sin na konsole ósmej generacji, Playstation 4 i Xbox One.

Dark Souls II – fabuła

Akcja gry Dark Souls II ponownie rozgrywa się w świecie fantasy zaprezentowanym w poprzedniej części serii. Nowy protagonista chce przełamać nałożoną na niego klątwę, wyrusza w tym celu w podróż przez krainę Lordran, kierując się do upadłego królestwa Drangleic. Fabuła nie jest podana graczowi na tacy, musi on sam odnaleźć części układanki, które rozrzucone są w dialogach i opisach przedmiotów.

Dark Souls II – rozgrywka

Rozgrywka w Dark Souls II odbywa się na podobnych zasadach, co ta z poprzednich części. Gracz eksploruje lokacje, walczy z przeciwnikami i rozwija umiejętności. Poziom trudności gry jest wysoki, wrogowie mogą zabić główną postać już kilkoma atakami, a możliwości leczenia są ograniczone. Dark Souls II posiada system rozwoju postaci, który każdy gracz może dopasować do swojego stylu gry, na który wpływa dobór broni czy wykorzystanie magii.

W Dark Souls II dostępny jest znany z poprzednich odsłon tryb gry wieloosobowej, w którym inni gracze mogą zostać przyzwani do świata gry danego gracza jako forma wsparcia bądź pojawić się jako wrogowie. Dostępny jest też sztandarowy dla serii Souls system zostawiania wiadomości dla innych graczy w formie notatek.

Dark Souls II – odbiór gry

Gra Dark Souls II spotkała się z uznaniem krytyków i graczy, otrzymując w większości oceny na poziomie minimum 9/10 i wiele not maksymalnych. Przez około rok od premiery na całym świecie sprzedało się ponad 2,5 miliona kopii gry. Dark Souls II została uznana grą 2014 roku podczas Golden Joystick Awards.

Dark Souls II
Wydawca

Bandai Namco Entertainment

Dystrybutor

Steam, Cenega Poland

Kategoria wiekowa

PEGI: 16

Data premiery (Świat)

11.03.2014

Data premiery (Polska)

14.03.2014

Tryby gry

single-player, multiplayer

Platformy

PC (Windows), PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4, Xbox One

Wymagania sprzętowe PC

Wymagania minimalne gry Dark Souls II

  • system: Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
  • procesor: MD® Phenom II™ X2 555 3.2Ghz lub Intel® Pentium Core ™ 2 Duo E8500 3.17Ghz
  • pamięć: 2 GB RAM
  • karta graficzna: NVIDIA® GeForce® 9600GT, ATI Radeon™ HD 5870
  • wolne miejsce na dysku: 12 GB
Oficjalna strona www

http://www.darksoulsii.com/us/

d1bcwro
d1bcwro
d1bcwro
Więcej tematów
d1bcwro