Trwa ładowanie...

Cyberpunk 2077 potrzebował opinii neurochirurga

CD Projekt Red poważnie podchodzi do gry Cyberpunk 2077, dbając o aspekty technologiczne. Niedawno Mike Pondsmith, twórca uniwersum, na którym opiera się gra opowiedział, w jaki sposób sprawdza się możliwość tych czy innych działań, które mogą pojawić się w grze.

Cyberpunk 2077 potrzebował opinii neurochirurgaŹródło: Materiały prasowe
d2xhipp
d2xhipp

Mike Pondsmith jest autorem oryginalnego Cyberpunka, na podstawie którego polskie studio CD Projekt RED stworzyło kontynuację serii w postaci gry Cyberpunk 2077. Obecnie współpracuje z CD Projekt, opracowując świat wewnętrzny Cyberpunka 2077. Niedawno podczas wywiadu, którego udzielił IGN, Pondsmith powiedział, że bardzo zależy mu, aby gra była jak najbardziej realistyczna. Albo na tyle na ile jest to możliwe.

"Nie braliśmy pomysłów, konceptów i technologii znikąd. Stworzyliśmy je na podstawie rzeczy, które możemy obserwować w rzeczywistości" – powiedział. A jako przykład tego, przytoczył historię o tym, jak rozmawiał z neurochirurgiem na temat wszczepów. Interesowały go odpowiedzi na pytania jak wygląda operacja, jak ją przeprowadzić, co jest najważniejszym krokiem w tym procesie, a co nie jest warte wspomnienia.

Możemy przypuścić, że moment z wszczepieniem w końcu pojawi się w grze. Jak widać, deweloperzy bardzo poważnie odnoszą się do opracowywania aspektów technologicznych gry. Jeśli CD Projekt tak dba o szczegóły, możemy tylko domyślać się, z jaką precyzją opracowywane są bardziej istotne wątki gry.

d2xhipp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xhipp
Więcej tematów