cyberpunk 2077
24-07-2018 (16:20)

Cyberpunk 2077 potrzebował opinii neurochirurga

CD Projekt Red poważnie podchodzi do gry Cyberpunk 2077, dbając o aspekty technologiczne. Niedawno Mike Pondsmith, twórca uniwersum, na którym opiera się gra opowiedział, w jaki sposób sprawdza się możliwość tych czy innych działań, które mogą pojawić się w grze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trailer Cyberpunk 2077
Trailer Cyberpunk 2077 (Materiały prasowe)
WP

Mike Pondsmith jest autorem oryginalnego Cyberpunka, na podstawie którego polskie studio CD Projekt RED stworzyło kontynuację serii w postaci gry Cyberpunk 2077. Obecnie współpracuje z CD Projekt, opracowując świat wewnętrzny Cyberpunka 2077. Niedawno podczas wywiadu, którego udzielił IGN, Pondsmith powiedział, że bardzo zależy mu, aby gra była jak najbardziej realistyczna. Albo na tyle na ile jest to możliwe.

WP

"Nie braliśmy pomysłów, konceptów i technologii znikąd. Stworzyliśmy je na podstawie rzeczy, które możemy obserwować w rzeczywistości" – powiedział. A jako przykład tego, przytoczył historię o tym, jak rozmawiał z neurochirurgiem na temat wszczepów. Interesowały go odpowiedzi na pytania jak wygląda operacja, jak ją przeprowadzić, co jest najważniejszym krokiem w tym procesie, a co nie jest warte wspomnienia.

Zobacz też: Burza w szklance wody nad polską produkcją. Media oburzyły się na oburzenie

Możemy przypuścić, że moment z wszczepieniem w końcu pojawi się w grze. Jak widać, deweloperzy bardzo poważnie odnoszą się do opracowywania aspektów technologicznych gry. Jeśli CD Projekt tak dba o szczegóły, możemy tylko domyślać się, z jaką precyzją opracowywane są bardziej istotne wątki gry.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP