WP
Informacja prasowa
Wiadomości

Cuisine Royale jest od dziś dostępne na Xbox Insider Hub

Darkflow Software i Gaijin Entertainment ujawniają, że w 2019 roku strzelanka MMO Cuisine Royale pojawi się na Xbox One. Do czasu oficjalnej premiery jest ona dostępna poprzez Xbox Insider Hub. A to oznacza, że twórcy już teraz dają Wam okazję przetestowania Cuisine Royale i czekają na uwagi. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cuisine Royale jest od dziś dostępne  na Xbox Insider Hub
(Materiały prasowe)
WP

Cuisine Royale to kuchenno-wojenny shooter MMO w stylu battle royale. W grze znaleźć można najbardziej realistyczną, wojskową broń w historii gatunku oraz bardzo szczegółowe lokacje z okopami, bunkrami czy stanowiskami karabinów maszynowych – a wszystko okraszone absurdalnym humorem. Oczywiście, podczas walki bohaterowie graczy znajdą na polach bitew przedmioty, które znacznie zwiększą ich statystyki. Niech za przykład posłuży kroplówka, która zapewni szybsze odzyskiwanie zdrowia, czy okulary, dzięki którym polepszy się celność broni. Gracze mogą także wzmocnić obronę swoich postaci, ale zamiast zakładania tradycyjnych pancerzy, w Cuisine Royale przygotowują się do walki jedząc lub sięgając po kuchenny sprzęt – cedzak może służyć za hełm lub napierśnik. Cała rozgrywka jest zaś wymagająca i szybka, ale jednocześnie zbalansowana.

– Niech Was nie zwiodą kuchenne sprzęty czy buty w kształcie króliczków. Jeśli spojrzeć na Cuisine Royale z perspektywy rozgrywki, to jest to najbardziej realistyczna gra w gatunku battle royale, jaka pojawiła się na PC, a w tym roku będzie też na konsoli Xbox One. Dlatego też wzywamy do broni wszystkich graczy na całym świecie, którzy posiadają Xboksa. Już teraz mogą przetestować naszą produkcję dzięki Xbox Insider Hub – powiedział Aleksander Poliakow, Starszy Producent w Darkflow Software.

W Cuisine Royale istnieje najbardziej honorowy system Loot Boxów. Te rozrzucono po polu bitwy i każdy może je otwierać. Ich zawartość jest jednakże dokładnie oznaczona, więc gracze zawsze mają 100% pewności, iż znajdą w środku dokładnie to, czego się spodziewają.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP